Reklama
Reklama

Alżbeta Lenska o życiu po chorobie: Nie wiem, ile czasu mi zostało

Alżbeta Lenska w 2018 r. przeszła poważną operację mózgu. Aktorka długo wracała do zdrowia. W rekonwalescencji pomagał jej mąż Rafał Cieszyński, który stał się dla niej oparciem. Gwiazda wróciła do pracy w zawodzie, jednak przyznaje: "Nie wiem, ile czasu mi zostało".

Alżbeta Lenska w 2018 roku przeszła ciężką chorobę, która zmieniła jej życie. Aktorka zemdlała na planie filmowym i trafiła do szpitala. Okazało się, że gwiazda miała pękniętego tętniaka w mózgu, przez co musiała zostać błyskawicznie zoperowana.

Lenska przyznała, że rekonwalescencja zajęła jej dużo czasu. Na szczęście u boku towarzyszył jej wspierający mąż, Rafał Cieszyński, z którym jest związana od 14 lat.

Alżbeta Lenska: "nie wiem, ile czasu mi zostało"

Aktorka niedawno pojawiła się w programie "Dzień dobry TVN", w którym mówiła o tym, jak się czuje po chorobie. Lenska przyznała, że po przejściu tak ciężkiej choroby, wciąż walczy z epizodami depresyjnymi w swoim życiu. Żeby je pokonać, stara się być aktywna. Czas spędza na pisaniu książki, a ostatnio wystąpiła w spektaklu "Kochane pieniążki" w warszawskim Teatrze Capitol.

Reklama

Aktorka przyznaje, że obecnie stara się czerpać radość z każdego dnia i w pełni go wykorzystywać.

Zobacz również:

Alec Baldwin zastrzelił kobietę na planie filmowym. Kim jest zmarła Halyna?

Stan Borys miał zawał serca

Królowa Elżbieta II spędziła noc w szpitalu! Co z jej zdrowiem?

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Alżbeta Lenska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy