Reklama
Reklama
Tylko u nas

Alicja Majewska nie będzie obchodzić swoich urodzin. Aż trudno uwierzyć, jaki ma powód

Alicja Majewska 30 maja 2023 roku obchodzi 75. urodziny. Tak ważnego dnia nie będzie jednak świętować z bliskimi. Okazuje się, że artystka ma zupełnie inne plany. W najnowszym wywiadzie z pomponik.pl wyjawiła, co planuje.

Alicja Majewska nie będzie świętować swoich urodzin? Wyjawiła prawdę

Alicja Majewska to jedna z najpopularniejszych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Artystka od lat zachwyca pięknym głosem swoich wiernych fanów. Nic więc dziwnego, że od lat jest rozchwytywaną artystką, która szczególnie w okresie letnim, ma kalendarz zapełniony imprezami i koncertami.

Zobacz też: Alicja Majewska ujawnia, dlaczego nie ma jej w "The Voice Senior

Reklama

W wywiadzie dla serwisu pomponik.pl Majewska wyznała, że w dniu, kiedy obchodzi 75. urodziny, nie będzie wyprawiać hucznej imprezy. Wokalistka swoje urodziny zamierza połączyć z imieninami, które obchodzi w czerwcu. Alicja 30 maja 2023 roku odwiedzi Bogatynię, w której da koncert. Dodatkowo tego samego dnia czeka ją powrót i próba do kolejnego festiwalu. Możliwe jest jednak, że do kobiety wieczorem przyjdzie ktoś na wzniesienie toastu za jej zdrowie i dalszą karierę.

"Ja chyba urządzę takie wspólne imieninowo-urodzinowe, bo dniu urodzin będziemy wracali z Bogatyni, bo po koncercie w Sopocie jedziemy do Wałbrzycha, bo takie mam zobowiązanie. Po Wałbrzychu jest Bogatynia, dlaczego 30 maja będę wracała z Bogatyni wiele godzin. Prosto na próbę orkiestrową innego festiwalu. 30 maja mam jeszcze jakąś przymiarkę, dlatego wieczorem pewnie ktoś wpadnie i jakiś toaścik będzie" - powiedziała w rozmowie z Pomponikiem Majewska.

Zorganizowana impreza będzie miała miejsce najpewniej w czerwcu, kiedy Alicja obchodzi imieniny. To właśnie wtedy kobieta ma zamiar zaprosić przyjaciół i znajomych.

"Ja zrobię takie proszone przyjęcie, ale to będzie takie bardziej imieninowo-urodzinowe, bo imieniny mam w czerwcu. Też przyjmuję życzenia" - powiedziała nam Majewska.

Alicja Majewska otrzymała Bursztynowego Słowika

Alicja Majewska jest tegoroczną laureatką nagrody Bursztynowego Słowika. Podczas Polsat SuperHit Festiwal 2023 gwiazda wystąpiła przy akompaniamencie orkiestry oraz grupy muzycznej Sound'n'Grace. Artystka na scenie zaśpiewała swoje największe hity.

Zobacz też:

Alicja Majewska zwolniona z TVP? Mamy komentarz

Alicja Majewska mieszka w bajkowej scenerii? Urządziła się jak księżniczka!

Arnold Schwarzenegger dziękuje Polsce. Widzowie docenili jego serial


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Alicja Majewska | Polsat SuperHit Festiwal 2023
Reklama
Reklama
Reklama