Reklama
Reklama

Alicja Bachleda-Curuś wywołała aferę w kinie. Tadla nie wytrzymała i kazała się tłumaczyć!

Alicja Bachleda-Curuś przyleciała do Polski, by promować nowy film ze swoim udziałem. Promocja wyszła jej świetnie, bo w jednym z kin w centrum Warszawy wywołała spore poruszenie. Relacje świadków wręcz zadziwiają, a do tego pojawiły się plotki o kolejnej ciąży pięknej góralki. Następnego dnia Ali przyszło się za to zmierzyć z Beatą Tadlą, która kazała się z całego zamieszania wytłumaczyć...

W jednym z warszawskich kin odbyła się premiera filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Jedną z gwiazd produkcji jest Alicja Bachleda-Curuś, która z tej okazji przyleciała do Polski ze słonecznego Los Angeles. 

Na imprezie wywołała jednak spore poruszenie.
Jak relacjonował "Super Express", Bachleda nieźle gwiazdorzyła na ściance. Pojawiła się bowiem mocno spóźniona i odmawiała rozmów zgromadzonym przy ściance reporterom. Na tym nie koniec, bo gwiazda zdążyła jeszcze zrugać koleżankę z branży...

"Kiedy aktorka pozowała przed obiektywami fotoreporterów, znajdująca się tuż obok czerwonego dywanu Joanna Jarmołowicz krzyknęła: „Ala, pięknie wyglądasz!”, na co nasza gwiazda, która na co dzień mieszka za oceanem odparła koleżance po fachu: „Nie rozpraszaj mnie”, po czym dalej patrzyła w stronę wycelowanych w nią aparatów. Trudno powiedzieć, czy była to upomnienie koleżanki, czy aktorka odpowiedziała jej na zasadzie żartu. W każdym razie nikt w pobliżu się nie śmiał" - czytamy w tabloidzie.

Reklama

Bachleda-Curuś w ciąży? Aktorka odpowiada!

Po krótkiej sesji na ściance, zrobiła sobie jeszcze kilka selfie i... wyszła z kina! 

"Salę kinową opuściła chwilę po prezentacji aktorów i twórców, nie decydując się na uczestniczenie w seansie" - donosił tabloid.

Zdjęcia z imprezy wywołały sporą sensację z jeszcze jednego powodu. Ala przez niemal cały czas trzymała ręce na brzuchu. Wielu od razu uznało, że w ten sposób Bachleda stara się ukryć ciążę!

Rewelacje te postanowiła zweryfikować Beata Tadla, która następnego dnia zaprosiła Alę do programu "Onet. Rano".

"Złośliwe tabloidy wyhaczyły pewien gest i pytają, czy jest on wymowny, bo Alicja cały czas trzymała się za brzuch... No i co ja mam zrobić? Gratulować czy nie gratulować?" - dociekała Beata. 

Reakcja Alicji była niemal natychmiastowa i bardzo stanowcza...

"Nie gratulować. Przynajmniej nie tego, dziękuję bardzo" - odparła wyraźnie zszokowana Alicja.

Zobacz też:

Skandal w galerii handlowej. Orłoś ujawnia

Rekord zakażeń w Polsce. Wiceminister ujawnił dane

Zakażenie po kichnięciu. Nawet pięć minut po wyjściu z pokoju


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bachleda-Curuś
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy