Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Alicja Bachleda-Curuś: To on jest jej nowym partnerem! Wezmą ślub w Zakopanem?

Wygląda na to, że Alicja Bachleda-Curuś (36 l.) w końcu odnalazła prawdziwą miłość. Fani na jednym ze zdjęć, opublikowanym na Instagramie aktorki dostrzegli na palcu gwiazdy zaręczynowy pierścionek. Alicja nie potwierdziła, ani też nie zdementowała tych doniesień. Wysoce prawdopodobne jest, że w 2020 roku Alicja Bachleda-Curuś stanie na ślubnym kobiercu!

Kiedy Alicja Bachleda-Curuś przed Bożym Narodzeniem wylądowała na krakowskim lotnisku, powitała ją mama Lidia. To ona jako pierwsza ucałowała córkę i wnuka Henryka.

Reklama

Ci, którzy spotkali aktorkę na lotnisku, pozdrawiali ją serdecznie i składali świąteczne życzenia. Ona podziękowała, jednak wkrótce pospiesznym krokiem udała się do wyjścia. 

Aktorka nie przyleciała do Krakowa jedynie z synem. Towarzyszył im także jej tajemniczy ukochany, Amerykanin, z którym pojawiła się w ubiegłym roku na mszy żałobnej za Piotra Woźniaka-Staraka (†39 l.).

Już wtedy rodzice Alicji poznali jej nową miłość i zaprosili mężczyznę na święta, a on skorzystał z zaproszenia. Na lotnisku wyszedł jednak innym wyjściem, by nie wzbudzać niepotrzebnej sensacji.  

Para spędziła święta w Zakopanem. Mieli też w planach sylwestra pod Tatrami - duży bal zorganizował tam stryj aktorki, Adam Bachleda-Curuś, przedsiębiorca, były burmistrz Zakopanego, jeden z najbogatszych Polaków (tygodnik "Wprost" szacuje rodzinny majątek na 500 milionów złotych). 

Jednak Nowy Rok aktorka powitała już w Los Angeles, o czym świadczy selfie, które wrzuciła na swój profil społecznościowy. Stoi z kieliszkiem szampana, w tle mając rozświetloną panoramę wielkiego miasta. Ale nie tylko. 

***
Czytaj więcej na kolejnej stronie:

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Alicja Bachleda-Curuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje