Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ależ to byłaby sensacja! Meghan Markle ukrywa ciążę?

Ledwo książę Harry (33 l.) i Meghan Markle (36 l.) wzięli ślub, a już pojawiają się pierwsze doniesienia o ciąży nowej księżniczki. Dowodem ma być jedno ze zdjęć, na którym uwypuklił się jej brzuszek...

Media na całym świecie wciąż ekscytują się królewskim ślubem i piękną wybranką księcia Harry'ego. 

Bez wątpienia Meghan Markle będzie teraz jeszcze baczniej obserwowana, a jej każdy krok śledzony przez paparazzich i dziennikarzy tabloidów. 

Jak aktorka pewnie już zdążyła się do tego przyzwyczaić. A z opowieści jej znajomych wynika, że po prostu zaplanowała sobie, że uwiedzie Harry'ego i zostanie księżniczką. 

Ilość komentarzy w internecie na jej temat jest ogromna. W portalach społecznościowych ludzie dyskutują o jej pochodzeniu, wyglądzie i oczywiście kreacjach ślubnych.

Skromna suknia od Givenchy nie wszystkim przypadła do gustu. "Ekspertka ślubna" Iza Janachowska stwierdziła, że "w tej sukni piękna figura aktorki zupełnie straciła swój kształt, a kreacja nie podkreślała jej biustu ani talii". 

Z kolei na Twitterze internauci dopatrzyli się już rosnącego brzuszka. I to ponoć z tego powodu suknia źle się układała, bo w ostatniej chwili zlecono jej poluzowanie! 

Reklama

Do tego w trakcie kazania ksiądz nie omieszkał wspomnieć o obowiązku posiadania potomstwa, które jest darem, jaki spływa na małżonków. 

W trakcie wypowiadania tych słów Harry i Meghan mieli wymownie na siebie spojrzeć i tajemniczo uśmiechnąć. 

Pałac Kensington nie potwierdził oficjalnie tych informacji, więc na razie należy potraktować to jako czyste spekulacje. 

Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje