Reklama
Reklama

Aleksandra Żebrowska zupełnie nago. Pokazała, jak wygląda ciało po ciąży i nie można oderwać od niej wzroku

Aleksandra Żebrowska (35 l.) urodziła niedawno czwarte dziecko. Znana influencerka i żona aktora Michała Żebrowskiego regularnie udostępnia w sieci swoje prywatne zdjęcie. Niedawno dodała fotografię, na której pozuje zupełnie nago. Pochwaliła się piękną figurą po ciąży.

Aleksandra Żebrowska dwa tygodnie temu przywitała na świecie swoje czwarte dziecko. Żona aktora znana jest z tego, że bardzo chętnie udostępnia na instagramowym koncie swoje prywatne zdjęcia. 35-latkę w sieci obserwuje ponad 316 tysięcy osób, które śledzą każdy jej krok.

Przez całą ciążę publikowała w sieci zdjęcia, a także informowała obserwatorów o swoim stanie. Po porodzie postanowiła zaprezentować, jak zmieniło się jej ciało.

Reklama

Aleksandra Żebrowska pozuje nago

Aleksandra Żebrowska niedawno przywitała na świecie upragnioną córeczkę. Gwiazda zaraz po porodzie udostępniła na swoim instagramowym koncie zabawną fotografię ze szpitala. Kilkanaście godzin temu na jej social mediach pojawił się kolejny post. Tym razem Żebrowska zaprezentowała obserwatorom swoją figurę.

Gwiazda zrzuciła wszystkie ubrania i pokazała, jak naprawdę wygląda kobiece ciało po ciąży. Fani nie mogli oderwać od niej wzroku. Większość była zachwycona jej odwagą, a także piękną figurą.

"Ola jesteś niesamowita. Piękna Istoto"

"Przesunęłam w prawo i... nic piękniejszego dziś na IG nie zobaczę"

"Uwielbiam Ola! Coś pięknego, wspaniałego ! Coś, czego inny na insta nigdy nie pokaże. Jesteś ponad wszystko" - pisały obserwatorki Aleksandry Żebrowskiej.

Aleksandra Żebrowska - życie prywatne i kariera

Aleksandra Żebrowska urodziła się 5 kwietnia 1987 roku w Warszawie. 35-latka siedmioro rodzeństwa. Ukończyła ekonomię oraz podyplomowe studia z marketingu i zarządzania.

Na co dzień zajmuje się prowadzeniem domu oraz wychowaniem dzieci. Aleksandra ma także firmę "Francis&Henry", którą założyła w 2016 roku.

Zobacz też:

Aleksandra Żebrowska wskoczyła do basenu i... zdradziła, ile waży. Zborowska zareagowała

Aleksandra Żebrowska urodziła? Fani szukają brzucha na zdjęciu
Ola Żebrowska pokazała zdjęcia z baby shower. Spodziewa się czwartego chłopca?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Żebrowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy