Reklama
Reklama

Aleksandra Żebrowska zapomniała założyć koszuli. Chodziła po domu nago! Jest zdjęcie

Aleksandra Żebrowska pokazuje swoje macierzyństwo bez lukru. Kadry, jakie prezentuje na Instagramie, daleko odbiegają od wymuskanych sesji ciążowych. Żona Michała Żebrowskiego nie boi się nawet bardzo odważnych ujęć, na których nie ma sobie zupełnie żadnych ubrań!

Aleksandra Żebrowska: odważne fotki na Instagramie

Aleksandra Żebrowska pod koniec lipca została po raz czwarty mamą. Na świat przyszła jej upragniona córeczka. Żebrowscy są jeszcze rodzicami trzech synów.

Na swoim Instagramie żona aktora stara się pokazywać macierzyństwo od tej mniej idealnej strony. Podczas gdy wiele celebrytek zamieszcza słodkie do bólu zdjęcia, Aleksandra Żebrowska pokazuje ujęcia zrobione w niekoniecznie korzystnym świetle, na których często jest bez makijażu. Jako mama czwórki dzieci nie zawsze bowiem ma czas, by umalować się i przebrać w "instagramowe" ciuchy. Co więcej, bywa, że... w ogóle zapomina się ubrać!

Reklama

Żebrowska nago. Zapomniała założyć koszuli

Najnowsze zdjęcie na jej profilu przedstawia właśnie Aleksandrę Żebrowską kompletnie nagą, a to dlatego, że... zapomniała założyć koszuli nocnej. Fotka została zrobiona, gdy żona Michała Żebrowskiego była pod koniec drugiego trymestru ciąży. Kobieta stoi w kuchni z najmłodszym synem na rękach, karmiąc go. Jak się okazuje, sama dopiero po jakimś czasie zorientowała się, że nie ma na sobie ubrań.

"Na tym zdjęciu byłam w 6 m-cu ciąży i zapomniałam, że nie mam na sobie koszuli" - napisała w opisie do fotki.

Co na to fani? Otóż, jedna z osób zażartowała, że zrobienie reklamy koszuli bez koszuli to był wręcz genialny pomysł, inni pochwalili jej figurę i odwagę, a jeszcze inni wypomnieli "brak przyzwoitości".

To nie pierwsza tak odważna fotka na profilu Aleksandry Żebrowskiej. Wcześniej uraczyła nas bowiem widokiem prawie nagich piersi podczas karmienia, pokazała swoje ciało z bliska w bieliźnie, a także... jak ściąga spodnie.

Michał Żebrowski z kolei pokazał zdjęcie żony, gdy wprawdzie miała na sobie koszulę, ale za to nie miała majtek.

Wniosek? Najwidoczniej chodzenie bez bielizny w domu Żebrowskich to zupełnie normalna sprawa.

Zobacz też:

Aleksandra Żebrowska karmi piersią w pracy

Aleksandra Żebrowska pod maską tlenową

Aleksandra Żebrowska pokazała córeczkę!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Żebrowska | Michał Żebrowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy