Reklama
Reklama

Aleksandra Żebrowska o poronieniu: Są takie sprawy, o których nie da się mówić od razu!

Aleksandra Żebrowska (33 l.) i Michał Żebrowski (48 l.) stanowią jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w show-biznesie. Nikt się nie spodziewał, że mają za sobą tak traumatyczne przeżycia!

Aleksandra Żebrowska jest aktualnie w 9. miesiącu ciąży i za niedługo urodzi synka. 

Wraz z mężem są już rodzicami dwóch chłopców, Henryka i Franciszka. Oboje nie ukrywają, że bardzo się cieszą z powiększenia rodziny, bo jak się okazuje, w przeszłości żona aktora kilka razy poroniła.

Tymi wstrząsającymi przeżyciami podzieliła się z fanami na swoim Instagramie.

W bardzo intymnym i wzruszającym poście opowiedziała o dramacie, jaki przeżyli.

„Są takie sprawy, o których nie da się mówić od razu, o innych nie chce się mówić wcale. ‘Nieudane’ ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko, nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą, poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji” – rozpoczęła swój wpis Ola.

W dalszej części przyznała, że już siódmy raz zaszła w ciążę, a bliski termin porodu dodał jej sił, by podzielić się tym wyznaniem z innymi kobietami. 

Reklama

„Oprócz wsparcia kochającej rodziny (i pizzy przemycanej do szpitala przez moje siostry), jedna z rzeczy, które najbardziej podnosiły mnie wtedy na duchu, to świadomość, że tak wiele kobiet ma za sobą podobne historie. Dzieląc się swoimi przeżyciami, dodają innym otuchy i siły. Dlatego ja też się dzielę, będąc w siódmej ciąży, na kilka dni przed moim trzecim porodem” - pisze Aleksandra Żebrowska. 

Na koniec wystosowała specjalny apel, aby z rozwagą podchodzić do rozmów o planowanym macierzyństwie, ponieważ nigdy nie wiemy, czy w ten sposób nie wywołujemy dramatycznych wspomnień.

„Bądźmy delikatni i szanujmy się nawzajem (…) Macierzyństwo to prywatna sprawa każdej z nas, każdej starającej się o dziecko pary. Niektóre pytania, czy rady mogą być dla drugiego człowieka najzwyczajniej w świecie krzywdzące” – zakończyła wypowiedź.

Życzymy zdrowia i pomyślności dla całej rodziny!

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Żebrowska | Michał Żebrowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy