Reklama
Reklama

Ola Żebrowska zdradziła płeć trzeciego dziecka

Ola Żebrowska (33 l.) i Michał Żebrowski (48 l.) oczekują narodzin trzeciego dziecka. Żona aktora właśnie zradziła jego płeć.

Małżeństwo ma już dwóch synów - Henia i Franciszka, za kilka miesięcy ich rodzina ponownie się powiększy.

Od momentu ogłoszenia radosnej nowiny w marcu Ola zasypuje internautów ciążowymi zdjęciami.

Teraz, publikując fotkę z ogórkiem kiszonym w dłoni, wyjawiła, jakiej płci będzie trzeci potomek, przy okazji zachęcając do pójścia na wybory.

"Rafał czy Andrzej? #itsaboy #idznawybory" - napisała Ola Żebrowska.

Internauci byli zachwyceni sposobem, w jaki małżonka aktora przekazała tę informację.

Dla pary to nie jest łatwy czas. Michał Żebrowski przyznał bowiem, że jego Teatr 6. Piętro przeżywa kryzys w związku z pandemią koronawirusa.

Reklama

"Jestem na utrzymaniu żony. Mówiąc zupełnie poważnie, to jest nieciekawa sytuacja. Zastanawiamy się, co zrobić, żeby nie zbankrutować" - powiedział w TVN 24, przyznając, że pandemia odbiła się na jego finansach.

"Liczymy na pomoc państwa. Nie wiemy, czy ona nastąpi. (...) Nie chcę wierzyć, że ta władza nie będzie sprzyjać artystom, tylko dlatego, że artyści nie boją się jej krytykować. Wszystkie czynsze zostały wstrzymane na trzy miesiące. Łapiemy się na jakąś pomoc z funduszy unijnych. Oczywiście tymi funduszami będzie zarządzał polski rząd. Zobaczymy, czy one do nas trafią" - zastanawiał się aktor. 

Narodziny trzeciego potomka zapewne zmotywują go do szukania alternatywnego rozwiązania.

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy