Reklama
Reklama

Aleksandra Kwaśniewska wyznała, że praca w TVN to nie bajka: "ja się zawsze boję"

Aleksandra Kwaśniewska (41 l.) obdarzona jest empatią, co często można zauważyć na kanapie w programie "Miasto kobiet" na TVN Style. Jednak bycie współczującym nie zawsze pomaga w karierze. Córka prezydenta Kwaśniewskiego wyznaje, że praca w TVN to nie zawsze jest bajka: "ja się zawsze boję".

Aleksandra Kwaśniewska wyznała, że praca w TVN to nie bajka: "ja się zawsze boję"

Aleksandra Kwaśniewska z wykształcenia jest dziennikarką. Po zakończeniu prezydentury ojca, Aleksandra Kwaśniewskiego, postanowiła wkroczyć do świata show-biznesu. Obecnie jest prowadzącą w programie "Miasto kobiet", w którym porusza drażliwe i emocjonalne tematy. To właśnie u Oli na kanapie Marcin Hakiel wyznał, że Katarzyna Cichopek najprawdopodobniej go zdradziła.

Reklama

W piątek na Instagramie stacji TVN Style pojawił się filmik z wywiadem Aleksandry Kwaśniewskiej o... pracy w TVN. Wspomniała szczególnie o najtrudniejszych momentach w dotychczasowej karierze. 

Okazuje się, że Oli najciężej jest prowadzić rozmowy z rodzicami, a przeważnie z matkami, które musiały pożegnać swoje dzieci. Dziennikarka zawsze się wtedy boi, że nie będzie w stanie powstrzymać emocji.

"Dla mnie to są takie najtrudniejsze tematy, bo ja się zawsze boję, czy uda mi się utrzymać emocje na wodzy. Temat dotyczył najtrudniejszej starty, z jaką się może się mierzyć człowiek. W każdym razie -  rodzic. Ze stratą dziecka. Miałyśmy na kanapie Krystynę Przybylską i Magdę Stępień, które dzieliły się swoim doświadczeniem, historią" - powiedziała Aleksandra Kwaśniewska w krótkim filmiku.

Ola Kwaśniewska o pracy w TVN. Jeszcze nigdy nie była tak szczera!

Z drugiej strony, Ola przyznaje, że ktoś musi poruszać tematy, które są trudne, smutne, a nawet rozdzierające serce. Szczególnie wspomina ostatnie rozmowy z Magdaleną Stępień, która po śmierci małego Oliwierka wciąż mierzy się w ogromnym hejtem w internecie.

"Myślę, że to bardzo ważny temat, ponieważ wychodzi na to, że jest bardzo niechętnie poruszany w przestrzeni publicznej. Ci rodzice zwykle zostają z tym sami. Cierpią w samotności. Tęsknią w samotności. Oni nie mają odwagi, żeby o tym mówić, ani my nie mamy odwagi, żeby o to pytać. To jest ważne, żeby w takich miejscach,  jak nasze kanapy, poruszać takie tematy, żeby osoby, które są w podobnej sytuacji, mogły czerpać siłę od naszych gości" - podsumowała Kwaśniewska.

Zobacz też:

Aleksandra Kwaśniewska reaguje na aferę ze Smaszcz i Janachowską! Ma dla obu stron cenną radę!
Aleksandra Kwaśniewska pilnie wróciła do Polski i ogłosiła to publicznie! Płyną smutne wieści...
Kwaśniewska i Badach dopiero świętowali rocznicę ślubu, a tu taka sensacja! Ola zrzuciła istną "bombę" nt. swojego małżeństwa!
Tak mieszka Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach. Co za przytulne gniazdko
Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się zdjęciem z okazji Dnia Matki! Internauci pieją z zachwytu!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama