Reklama
Reklama

Aleksandra Kwaśniewska komentuje rozpoczęcie roku szkolnego. To zdjęcie to hit! Inne gwiazdy także wspierają uczniów

Aleksandra Kwaśniewska razem z rozpoczęciem się szkoły zdecydowała się wrócić wspomnieniami do tych pięknych czasów. Opublikowała dawne zdjęcie, które stało się hitem internetu.

Pierwszego września rozpoczął się wyczekiwany przez niektórych (szczególnie przez rodziców) rok szkolny. Wszyscy uczniowie hurtem ruszyli do szkół. Dlatego właśnie Aleksandra Kwaśniewska postanowiła wspomnieć swoje lata szkolne i tym samym dodać otuchy innym dzieciom. Zdjęcie, które opublikowała w mediach to zdecydowanie hit! 

Rozpoczęcie roku szkolnego. Uczniów czekają zmiany

Aleksandra Kwaśniewska pokazała dawne zdjęcie

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała na Instagramie swoje archiwalne zdjęcie. Widzimy na nim małą i nieco znużoną Olę, która pochyla się nad zeszytem. Mina wskazuje na to, że zadanie nie należało do tych przyjemnych. Fotografię opatrzyła hashtagami: #drogie Dzieci, #jakcoroku, #pamiętamy i tym samym rozbawiła fanów do łez. 

Reklama

Poradnik dla rodzica na pierwszy dzień szkoły. 15 najważniejszych pytań o nowy rok szkolny

Co ciekawe, inne gwiazdy również postanowił wspomnieć ten ważny dla wszystkich dzień. Na przykład Małgorzata Kożuchowska opublikowała zdjęcie z synem, który właśnie dostał się do pierwszej klasy. Aktorka czule przytula potomka. 

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska, jak zawsze postanowili uczcić ten dzień z humorem. Z tego powodu nagrali zabawne wideo.

Niezaszczepiony nauczyciel "ogromnym zagrożeniem epidemicznym". Może zarazić koronawirusem nawet połowę uczniów w klasie

Natomiast Łukasz "Juras" Jurkowski zamieściła zdjęcie ze szkolnych lat. Bardzo się zmienił?

Ewa Drzyzga wsparła uczniów dobrym słowem. 

Jak widać, każdy na swój sposób świętuje ten dzień.

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | Maciej Dowbor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy