Reklama
Reklama

Aleksandra Kisio potwierdziła najgorsze! Wstrząsające wieści z domu aktorki!

Aleksandra Kisio wyjawiła, że w jej rodzinie doszło do wielkiego dramatu. Aktorka z tego też powodu mocno angażuje się w akcje charytatywne, które być może kogoś ocalą i skłonią do badań profilaktycznych.

Aleksandra Kisio w polskim show-biznesie funkcjonuje od wielu lat. Widzowie kojarzą ją zapewne z kilku epizodycznych ról w popularnych serialach czy filmach.

Sama aktorka w prasie plotkarskiej pojawia się także z powodów poczynań jej matki Izabeli. 

Kobieta żali się od kilku lat, że Ola zerwała z nią wszelkie kontakty i nie pozwala jej się widywać z wnukami. Aktorka pytań o matkę jednak unika jak ognia. Ostatnio jednak otworzyła się nieco na tematy rodzinne...

Kisio wyjawiła, że straszna choroba rozpanoszyła się w jej rodzinie, dlatego tak mocno angażuje się w promowanie profilaktyki.

"Ja od paru lat jestem ambasadorką akcji z 'Dotykam Wygrywam', z czego jestem bardzo dumna. Uważam, że powinniśmy jak najczęściej mówić o tym, w jaki sposób badać piersi, jak często je badać i żeby badać je po pierwsze samemu, a po drugie, żeby chodzić do lekarza i też kontrolować to przez lekarza przez jakiś czas. Ja jestem obciążona genetycznie, więc sobie robię to co pół roku, normalnie kobiety powinny robić to raz na rok" - mówi w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Reklama

Rak w rodzinie Kisio

Jej obawy nie są bezpodstawne, bo w jej rodzinie doszło do kilku przypadków zdiagnozowania nowotworów. Aktorka boi się o swoje zdrowie i zdrowie bliskich...

"Były sytuacje raka piersi. Ja oczywiście się boje, jak każda kobieta, jak każda osoba obawiam się słowa rak. I rzeczywiście jest tak, że słyszy się o tym mimo tego, że ta diagnostyka jest zupełnie inna. Leczenie jest zupełnie inne. Ja dwa tygodnie temu miałam taką sytuację, że dowiedziałam się, iż 3 osoby z mojego bliskiego otoczenia mają raka. I byłam przerażona tym, że jednak cały czas jest to ogromny problem. Dlatego badajmy się, rób to co miesiąc, co pół roku, co rok chodźmy do lekarza i mówmy o tym" - zaznacza.

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

Lech Wałęsa opisuje szczegóły swojej choroby. "Spadają mi paznokcie u stóp"

Meghan Markle i książę Harry nie ochrzczą córki w Anglii! Stanowczy sprzeciw!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kisio
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy