Reklama
Reklama

Alec Baldwin trafi na 3 lata za kratki? Żona gwiazdora błagalnie apeluje do jego fanów

Alec Baldwin należy do najbardziej szanowanych i uwielbianych aktorów w Hollywood. Jego życie uległo jednak olbrzymiej zmianie 21 października 2021 roku, gdy doszło do śmiertelnego wypadku na planie filmu "Rust". Niedawno Baldwin usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci, za który grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Jego żona Hilaria Baldwin zdradziła, jak odbiło się to na rodzinie.

Alec Baldwin usłyszał zarzuty. Grozi mu do 3 lat więzienia

Alec Baldwin ma za sobą być może najtrudniejsze półtora roku życia, a tak naprawdę jego kłopoty mogą się w najbliższym czasie jeszcze spotęgować. Znany gwiazdor był zamieszany w wypadek na planie westernu "Rust", w wyniku którego zginęła odpowiedzialna za zdjęcia Halyna Hutchins, zaś rany odniósł reżyser Joel Souza. W połowie stycznia Baldwin usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci, choć podobno nie miał świadomości, że na planie filmu znajduje się ostra amunicja.

Reklama

Gwiazdor twierdzi ponadto, że nie pociągnął za spust, a jego prawnicy nazywają postawienie go w stan oskarżenia "olbrzymią pomyłką sądową". 64-letniemu aktorowi grozi do 18 miesięcy pozbawienia wolności. Ma jednak zamiar zażarcie bronić swojej osoby w sądzie.

Hilaria Baldwin zamartwia się o męża: "Nie czuję się teraz silna"

Młodsza od męża o niemal trzy dekady Hilaria Baldwin jest byłą instruktorką jogi. Razem wychowują siódemkę dzieci, spośród których najmłodsze ma zaledwie 4 miesiące. Łatwo się więc domyślić, że obecne kłopoty męża ciążą Hilarii oraz ich wspólnym dzieciom. Celebrytka nie ukrywa, że gdyby nie ludzka życzliwość, to po prostu by się "rozsypali".

Najnowszy odcinek swojego podcastu "Witches Anonymous" Hilaria Baldwin rozpoczęła od gorących podziękowań i smutnego apelu do fanów jej i samego Aleca Baldwina. Okazuje się, że ci gromadnie przesyłają wyrazy wsparcia całej rodzinie, co pozwoliło (i wciąż pozwala) 39-latce przetrwać:

"To był bardzo emocjonalny czas dla mojej rodziny, dlatego chcę podkreślić, jak wdzięczna jestem za wasze wsparcie, dobroć i rozsądek. Mówiąc szczere, bez nich byśmy się rozsypali. Dziękuję za to, że jesteście naszą skałą, ponieważ nie czuję się teraz silna" - podkreśliła Baldwin. Reszta podcastu dotyczyła tematu rodzicielstwa w trudnych czasach. Na koniec programu Hilaria Baldwin ponownie zabrała jednak głos, by jeszcze raz wyrazić swoją wdzięczność słuchaczom.

Zobacz też:

Alec i Hilaria Baldwinowie mają 7 dzieci. Postanowiła drastycznie przerwać ten pochód ciąż!

Alec Baldwin dogadał się z rodziną Halyny Hutchins. Co dostali?

Wyszła za mąż dla "zielonej karty". Ukrywała, że jest lesbijką.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Alec Baldwin | Hilaria Baldwin | Halyna Hutchins
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy