Reklama
Reklama

Alec Baldwin i Hilaria Baldwin spodziewają się 7. dziecka: "kolejny Baldwinito tej jesieni"

Alec Baldwin (68 l.) i jego żona Hilaria (38 l.) najwyraźniej nie mają dość posiadania dzieci. Na Instagramie ogłosili, że siódmy potomek jest w drodze. Dodali słodki film z przekazania wiadomości reszcie swoich dzieci.

Alec Baldwin miał wyjątkowo kiepską końcówkę zeszłego roku i początek obecnego. Sprawa z wydarzeń na planie filmowych sprawiła, że pojawił się wobec niego ostracyzm społeczny. Na szczęście u jego boku zawsze będzie stała żona. A państwo Baldwinowie właśnie spodziewają się kolejnego członka rodziny!

Alec Baldwin i Hilaria Baldwin spodziewają się siódmego (!) dziecka

Para jest już rodzicami sześciorga dzieci: dwóch dziewczynek Carmen i Maríi Lucíi oraz synów Rafaela, Leonarda, Romea i Eduardo. Aktor jest także tatą 26-letniej modelki i aktorki Ireland Baldwin, od małżeństwa ze zdobywczynią Oscara Kim Basinger. Różnica

Reklama

Hilaria (38 l.), podzieliła się wiadomością na Instagramie we wtorek, udostępniając wideo, w którym ona i Alec świętują ciążę z sześciorgiem małych dzieci, które, jak zauważa, są "bardzo podekscytowane" pojawieniem się nowego braciszka/siostrzyczki.

"Byliśmy prawie pewni, że nasza rodzina jest kompletna i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej niespodzianki. Dzielę się z wami momentem, w którym powiedzieliśmy dzieciom - jak widzicie, są bardzo podekscytowani! Nasze nowe dziecko jest bardzo jasnym punktem w naszym życiu. Błogosławieństwo i dar w tak niepewnych czasach!"

Alec Baldwin odzyskuje radość po tragedii na planie filmowym

Wiadomość o dziecku pojawia się pięć miesięcy po śmierci reżyserki zdjęć Halyny Hutchins na planie filmu Baldwina "Rust" w Nowym Meksyku. 63-letni Alec Baldwin trzymał broń palną, która śmiertelnie postrzeliła 42-letnią HutchinsAktor teraz stoi w obliczu pozwu o śmierć, złożonego przez rodzinę zabitej.

Zobacz też:

Tomaszewska pokazała syna! Enzo podbił serca fanów!

Tak wygląda żona Golca! Taki widok to rzadkość

Była żona Durczoka wyjawiła, dlaczego tyle lat milczała na temat Kamila Durczoka! "Cena za rozwód"

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Alec Baldwin | Hilaria Baldwin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy