Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Ale zaskoczenie! Kinga Duda zostanie w Wielkiej Brytanii na dłużej!

Kinga Duda (25 l.) w nagrodę pojechała na trzymiesięczny staż do Londynu. Córka pary prezydenckiej tak świetnie tam sobie poradziła, że zaproponowano jej etat. To wielkie wyróżnienie...

W listopadzie zeszłego roku do mediów trafiła informacja, że córka prezydenta podjęła pracę w jednej z najbardziej uznanych warszawskich kancelarii prawnych.

Reklama

Było to o tyle sensacyjne, że Kinga dopiero co skończyła studia, a do akurat tej kancelarii trudno się dostać osobom z nawet wieloletnim stażem. 

Cóż, prezydentówna jednak długo nie zagrzała tam miejsca.

"Po trzech miesiącach od rozpoczęcia nowej pracy, Kinga Duda postanowiła z niej zrezygnować. Wiadomość o zakończeniu współpracy przekazała za pośrednictwem portalu LinkedIn. Nie zamieściła jednak informacji o podjęciu nowej pracy" - donosił wówczas "Fakt".

Szybko okazało się, że Kinga dostała propozycję trzymiesięcznego stażu w bardzo cenionej kancelarii w Londynie. 

Była to nagroda za reprezentowanie Uniwersytetu Jagiellońskiego w konkursie Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot dot. prawa międzynarodowego. 

Zespół Kingi zajął trzecie miejsce, co było i tak ogromnym osiągnięciem. 

W ramach wyróżnienia Duda dostała możliwość odbycia trzymiesięcznego stażu w jednej z londyńskich kancelarii zajmujących się arbitrażem gospodarczym. 

"Jestem przede wszystkim niesamowicie dumny z córki, że odbywa trzymiesięczny staż w Londynie. Ja takich sukcesów w jej wieku nie miałem. Oczywiście, że chciałbym, aby wróciła do Polski i tu znalazła sobie pracę. Łatwiej jest wtedy się chociażby spotkać" - mówił "Super Expressowi" dumny tata.

Cóż, prezydent będzie musiał uzbroić się w cierpliwość albo pogodzić z dłuższą emigracją córki. 

Jak udało się dowiedzieć Onetowi, Kinga Duda tak dobrze się tam odnalazła i sprawdziła, że zaproponowano jej pracę! 

"Staż Kingi Dudy upływał z końcem maja, ale wiadomo, że w Londynie pozostanie na dłużej. Kancelaria musi być zadowolona z jej pracy, ponieważ zdecydowała się na przedłużenie współpracy" - mówi informator portalu związany z kancelarią prezydenta. 

Kindze można zatem już gratulować! 

***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kinga Duda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »