Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Aktorka z serialu "Dr House" ma romans?

Olivia Wilde najwyraźniej znalazła pocieszenie po rozstaniu z mężem. Gwiazda została sfotografowana podczas spaceru z aktorem Ryanem Goslingiem w Cincinnati. Para nie szczędziła sobie czułości...

26-letnia aktorka na początku lutego ogłosiła separację z filmowcem i muzykiem Tao Ruspolim, synem włoskiego księcia (wzięli ślub w 2003 roku). Wilde, znana także z roli w serialu "Dr House", nie traci jednak czasu.

Reklama

Do Cincinnati w stanie Ohio przyjechała specjalnie, by spotkać się z Goslingiem, który bierze tam udział w zdjęciach do nowej produkcji "The Ides of March".

Para wybrała się razem do miejscowego oceanarium, gdzie przyłapana została przez fankę Goslinga, która nagrała spotkanie telefonem komórkowym i zamieściła je w Internecie. Wilde i Gosling podczas spaceru trzymali się za ręce.

To nie pierwszy raz, gdy aktorkę widziano w towarzystwie 30-letniego gwiazdora filmu "Blue Valentine". Para wyglądała ponoć na zauroczonych sobą podczas przyjęcia po rozdaniu Złotych Globów w połowie stycznia.

Przyjaciele Wilde niedawno zdradzili powody jej rozstania z Ruspolim, którego poślubiła mając zaledwie 19 lat.

"Ona chce się rozwieść z powodów typowych dla Hollywood. Jej kariera ma się teraz świetnie, a bycie żoną nie dostarczało jej wystarczającej rozrywki" - wyjaśnił jeden z jej znajomych w wywiadzie dla magazynu "Us Weekly".

Dowiedz się więcej na temat: romanse

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje