Reklama
Reklama

Agustin Egurrola pozuje na wspólnym zdjęciu z synem i córką. Carmen bardzo wyrosła

Agustin Egurrola (52 l.) pochwalił się rodziną w mediach społecznościowych. Internauci zwracają jednak uwagę na podobieństwo jego córki do byłej partnerki, Niny Tyrki. Carmen to cała mama.

Agustin Egurrola do niedawna był gwiazdą, która rzadko poruszała tematy prywatne. Gdy jednak na świat przyszedł jego syn, zmienił nieco podejście co do ukrywania codziennego życia. Coraz chętniej publikuje rodzinne fotografie, a na ostatniej zapozował z synkiem Oscarem i córką Carmen. Uwagę zwraca fakt, że dziewczynka coraz bardziej przypomina mamę, Ninę Tyrkę. 

Agustin Egurrola pozuje z córką Carmen i synem Oscarem

Rodzinna fotografia pojawiła się na Instagramie Agustina. Celebryta w rękach trzyma Oscara, do którego czule przytula się starsza siostra. Trzeba przyznać, że widok jest naprawdę uroczy. 

Pod zdjęciem pojawiło się wiele pochlebnych słów i komplementów. Wśród nich znalazł się także komentarz od koleżanki ze stacji - Idy Nowakowskiej. Prezenterka zamieściła emotikony serca. 

Reklama

My również zgadzamy się z internautami. W końcu 13-letnia Carmen wyrosła na naprawdę piękną dziewczynkę i bardzo podobną do mamy. 
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: dzieci gwiazd
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy