Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agustin Egurrola ma już nową dziewczynę?!

Co łączy choreografa z tancerką młodszą o 22 lata? W jego otoczeniu od dawna huczy od plotek!

Czy 26-letnia tancerka Paulina Kubicka zawładnęła sercem Agustina Egurroli (48 l.)? Uczestniczka przedostatniej edycji "You Can Dance. Po prostu tańcz" pełni coraz poważniejszą rolę w jego życiu. Gdy rok temu występowała w tym talent-show (w którym zresztą Egurrola jest jurorem!), była już zatrudniona w należącej do niego szkole tańca jako asystentka menadżerki. Zaś w ostatniej edycji tego telewizyjnego programu wykonali w duecie płomienną salsę.

Reklama

Właśnie ten taniec otworzył niektórym oczy, podczas gdy inni trochę wcześniej pozbyli się wątpliwości. - Gdy Agustin i Paulina przygotowywali się to tego występu, ona brała klucz do sali i zamykała się tam z Egurrolą - mówi jeden z tancerzy zatrudnionych w szkole tańca choreografa.

- Na korytarzu już wtedy huczało od plotek. Zresztą Agustin nawet nie ukrywa, że ją faworyzuje. Gdy na próbie, podczas tańca, kolega o mało co jej nie upuścił, Egurrola krzyknął: "Uważajcie na nią, bo to największy skarb na tej sali!". Wszyscy byliśmy zniesmaczeni.

Gdy "Twoje Imperium" zatelefonowało do choreografa, prosząc o komentarz do zdjęć, zareagował, jakby się wystraszył: - Jezus Maria, jakie zdjęcia?! Następnie oświadczył, że to sprawa osobista, nie wie, o co chodzi i nie zamierza niczego komentować. Rozmowniejsza okazała się za to Nina Tyrka (32 l.), która rozstała się z Egurrolą jesienią ubiegłego roku. Dla niej nowy związek byłego partnera również od dawna nie jest tajemnicą.

- Czy o tym wiedziałam? Cóż, nie żyję w izolacji i mnóstwo różnych informacji do mnie dociera - powiedziała "Twojemu Imperium". - Dzisiaj już ani trochę nie interesuje mnie, co i z kim robi ojciec mojej córki. No, może tylko nieco śmieszy mnie to, że następczyni daleko nie szukał...

***

Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

Dowiedz się więcej na temat: Agustin Egurrola

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje