Reklama

Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak znów pojawi się w TVN?! Sensacyjne doniesienia

Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) już niedługo wróci do pracy. Właśnie okazało się, że gwiazda zaczęła być zasypywana rozmaitymi propozycjami zawodowymi. Czy to oznacza, że niedługo znów pojawi się w telewizji?

Po tragicznych wydarzeniach, jakie w zeszłym roku spotkały Agnieszkę Woźniak-Starak, los znów się do niej uśmiecha. Ostatnio wraz z najbliższymi przyjaciółmi spędziła miło czas w polskich górach czas, gdzie wypoczywała i jeździła na nartach. 

Jednak już niedługo wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku (†39 l.), będzie musiała wrócić do pracy. W ostatnim czasie pojawiła się informacja, że Agnieszka poprowadzi własną lifestylową audycję w internetowym radiu Newonce Radio. 

Jej autorski projekt będzie dotyczył prawdopodobnie tematów kobiecych bądź związanych z ekologią. Okazuje się również, że na horyzoncie pojawiła się jeszcze jedna oferta pracy. Stacja TVN nie ma zamiaru rezygnować z Agnieszki Woźniak-Starak i zaproponowała jej swój autorski program, o którym podobno rozmawiali już kilka miesięcy wcześniej. 

Reklama

"Z Agnieszką zrobiliśmy już w TVN Style niejeden program. Ostatnio był świetny dokument ‘Szalone Tokio’. Uszanujemy każdą jej decyzję, ale gdyby miała ochotę wrócić do naszej stacji, drzwi są zawsze otwarte" - zdradziła magazynowi "Party" szefowa TVN Style Małgorzata Łupina. 

Z pewnością fani dziennikarki chcieliby, aby znów pojawiła się w telewizji. 

Myślicie, że w końcu Agnieszka się przełamie i wróci na szklany ekran?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak | Piotr Woźniak-Starak | TVN SA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy