Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Woźniak-Starak zachwala męża: "Jest równie czuły, co szalony"

Jak układa się w ich małżeństwie? Czy są razem szczęśliwi? Prawdę o związku z Piotrem (38 l.) wyjawiła sama Agnieszka Woźniak-Starak (40 l.). W jednym z tabloidów szczerze opowiedziała o tej relacji.

Agnieszka Wożniak-Starak (niegdyś Szulim, a jeszcze wcześniej Badziak) od prawie dwóch lat jest żoną milionera Piotra. Ich ślub odbył się w sierpniu 2016 roku w Wenecji. 

Reklama

Wygląda na to, że dziennikarka wreszcie znalazła mężczyznę swojego życia. Ostatnio paparazzi przyłapali ich na wymianie czułości w Sopocie. Małżonkowie wręcz nie mogli się sobą nacieszyć!

"No pewnie, że jestem szczęśliwa, mój mąż jest równie czuły, co szalony, trudno się przy nim nudzić i martwić!" - w rozmowie z "Super Expressem" zachwala ukochanego Agnieszka. 

Do niedawna Woźniak-Starak przebywała za granicą, gdzie wraz z ekipą nagrywała nowe odcinki do programu, którego jest prowadzącą. Rozłąka z mężem musiała być dla niej trudna. 

"Niedawno wróciłam z Ameryki Południowej, gdzie nagrywaliśmy kolejną serię programu, już oczywiście nie 'Azja...' tylko 'Ameryka Express'. Po miesiącu rozłąki znowu mamy czas dla siebie, więc korzystamy, jak widać!" - tłumaczy Aga. 

Tylko pogratulować takiej miłości!

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje