Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak bywa nad jeziorem Kisajno! Ujawniono, jak tam teraz jest!

Rodzinna rezydencja rodziny Piotra Woźniaka-Staraka (†39 l.) już do końca życia będzie kojarzyła się Agnieszce Woźniak-Starak (42 l.) z tragedią, jaka ją spotkała. Rok po tragedii, jeden z tabloidów ujawnia, jak teraz wygląda życie w willi na Mazurach.

Dokładnie rok temu media obiegły smutne informacje o zaginięciu na Mazurach Piotra Woźniaka-Staraka, który jak się później okazało, utonął w jeziorze Kisajno. 

Traumatyczne wydarzenia i utrata męża odcisnęły na dziennikarce ogromne piętno. "Fakt" postanowił sprawdzić, jak teraz wygląda życie w Fuledzie i czy Agnieszka wciąż tam bywa.

Okazuje się, że dziennikarka rzadko przyjeżdża do posiadłości Staraków na Mazurach, gdyż jest to miejsce, które już zawsze będzie kojarzyło się jej z cierpieniem. Niemniej jednak zdarza się, że gwiazda decyduje się na wizytę w Fuledzie. 

Reklama

"Faktowi" udało się również porozmawiać z kilkoma pracownikami willi Staraków, jednak dotarcie do nich nie było łatwe, gdyż mało kto chce tam rozmawiać o tym, co się stało. Źródło tabloidu zdradza, że posiadłość Staraków jest pilnie strzeżona przez monitoring i ochronę, a w atmosferze wciąż unosi się smutek i przygnębienie. 

"Zupełnie, jakby nie potrafiła otrząsnąć się z żałoby" - mówi informator "Faktu". 

Myślicie, że jest jeszcze możliwe, by w rezydencji Staraków zaroiło się od szczęśliwych i beztroskich ludzi?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Woźniak-Starak | Agnieszka Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama