Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala. Wydała oświadczenie

Agnieszka Włodarczyk (40 l.) spodziewa się pierwszego dziecka. Celebrytka trafiła właśnie do szpitala!

Ostatnio plotkowało się o jej rzekomym ślubie z poznanym kilka miesięcy temu triathlonistą Robertem Karasiem (jeszcze w 2019 roku sportowiec miał mieć żonę Natalkę). W mediach społecznościowych aktorki pojawiło się zdjęcie sprzed urzędu stanu cywilnego. Szybko okazało się, że Agnieszka starała się o... uznanie ojcostwa swojego faceta.

Teraz wzbudziła niemałą sensację, informując, że znalazła się w szpitalu. Dodała zdjęcie z lecznicy i... uspokoiła swoich fanów, że nic złego się nie dzieje...

Agnieszka Włodarczyk w szpitalu

Aktorka była przezorna i wcześniej spakowała torbę. Załatwiła również formalności w związku z uznaniem ojcostwa. Przy okazji w swoim wpisie zdradziła, że "wszystko u niej OK, jest porządnie zaopiekowana i dobrze nakarmiona". Podkreśliła, że trafiła do szpitala państwowego!

Agnieszka Włodarczyk rodzi lada dzień

Reklama

Aktorka odlicza już dni do porodu. Przygotowania do narodzin pierwszego potomka idą pełną parą, co celebrytka skrzętnie relacjonuje w social mediach. Ostatnio jednak wpadła w szał, gdy jedna z internautek zasugerowała jej, by oddała jeden z dwóch wózków, które dostała, matce potrzebującej.

Włodarczyk w dosadnych słowach odpowiedziała internautom, którzy zazdroszczą jej dobrobytu.

Poradziła zazdrosnym rodakom, by przestali obserwować ją w mediach społecznościowych.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje