Reklama
Reklama

Agnieszka Włodarczyk podejrzewa u siebie nieuleczalną chorobę. Robi testy

Agnieszka Włodarczyk ma za sobą trudny czas. Celebrytka nie ukrywa, że podupadła na zdrowiu i próbuje zrozumieć, skąd się biorą u niej różnego rodzaju problemy i bolączki. Niedawno zaniepokoiła fanów swoim wyznaniem i przyznała, że podejrzewa nieuleczalną chorobę!

Agnieszka Włodarczyk karierę rozpoczęła, gdy miała zaledwie 14 lat. Na przestrzeni czasu pojawiła się w wielu filmach, serialach, czy programach rozrywkowych, jednak po urodzeniu dziecka skupiła się na macierzyństwie. Teraz jej aktywność można oglądać w mediach społecznościowych, gdzie kontaktuje się z fanami i dzieli się z nimi przemyśleniami. Niedawno celebrytka opublikowała za pośrednikiem mediów społecznościowych zatrważające nagranie z badań.

Okazuje się, że 42-latka podejrzewa, że u siebie nieuleczalną chorobę!

Reklama

Agnieszka Włodarczyk podejrzewa u siebie nieuleczalną chorobę. Robi testy

Agnieszka Włodarczyk nie pierwszy raz mierzy się z problemami zdrowotnymi. Jakiś czas temu aktorka mierzyła się z bólami brzucha i zasłabła w łazience. Konieczna była interwencja medyczna.

"Poszłam do toalety i nagle zabolał mnie brzuch do tego stopnia, że zrobiło mi się ciemno przed oczami i straciłam przytomność. Grzmotnęłam o podłogę. Obudziłam się we krwi, kręciło mi się w głowie, a serce waliło jak porąbane. Nie wiem, ile tam leżałam, mogło to chwilę trwać" - przyznała na Instagramie.

Niestety boleści co jakiś czas powracają, a ukochana Karasia postanowiła zagłębić się w tym temacie i zdecydowała się na badania. 42-latka nie ukrywa, że chce znaleźć źródło bólu.

"Tak moi drodzy, taka jest natura większości z nas. Przestało boleć? Odpuszczamy, nie badamy się dalej, zamiatamy problem pod dywan. Nie lekceważcie swojego zdrowia, nasz organizm daje nam sygnały, est mądry. Bądźmy mu za to wdzięczni i dajmy sobie pomóc" - zaapelowała do publiczności.

Z tego powodu Włodarczyk zrobiła testy na celiakię, czyli nieuleczalne schorzenie autoimmunologiczne, o podłożu genetycznym, często mylone z nietolerancją pokarmową. Przy okazji poprosiła fanów, by ci regularnie się badali i dbali o swoje zdrowie.

Miejmy nadzieję, że Agnieszka w pełni wróci do zdrowia i sił!

Przeczytajcie również:

Włodarczyk wybrała się do luksusowego sklepu. Oto co ją oburzyło

Włodarczyk pilnie zaapelowała do fanów. Chodzi o jej syna

Poruszenie u Włodarczyk i Karasia. Mocna reakcja gwiazdy i to tuż przed wymarzonym ślubem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy