Reklama
Reklama

Agnieszka Włodarczyk leży przy pralce i się skarży: ciężko jest ogarnąć bez gosposi i niani

Agnieszka Włodarczyk od niedawna wraz z całą rodziną mieszka w słonecznej, hiszpańskiej Marbelli. Gwiazda porzuciła aktorstwo na rzecz macierzyństwa, a obecnie jest wziętą influencerką. Ostatnia współpraca skłoniła ją do podzielenia się pewnymi przemyśleniami: "Nie jestem perfekcyjną panią domu" - wyznała.

Agnieszka Włodarczyk to polska aktorka, która zagrała w jednym z kultowych, polskich filmów "Sara". Jej kariera (sprawdź!) prężnie się rozwijała, jednak gwiazda postanowiła poświęcić się rodzinie. Z obecnym partnerem, Robertem Karasiem, ma 5-miesięcznego synka Milana i to na nim skupia całą swoją uwagę. 

Reklama

Celebrytka niedawno z całą rodziną przeniosła się do słonecznej Marbelli, a tym, jak żyje się hiszpańskim mieście, często dzieli się ze swoimi fanami i fankami na Instagramie.

Agnieszka Włodarczyk wyznaje: nie jestem perfekcyjną panią domu

U gwiazdy aktorstwo zeszło obecnie na drugi plan na rzecz wychowania syna. Głównym zajęciem Agnieszki Włodarczyk jest influencerstwo, o czym nie wstydzi się mówić w mediach. Dzięki temu może całkowicie poświęcić się macierzyństwu.

Nawiązując do jednej ze swoim współprac, aktorka podzieliła się ciekawymi przemyśleniami na swój temat. Przyznała, że nie jest "perfekcyjną panią domu" i ciężko jej ogarnąć mieszkanie bez niani i gosposi, chociaż starta się "normalnie funkcjonować".

W komentarzach jedni chwalą Agnieszkę za to, że jest autentyczna i nie próbuje udawać idealnej, zaś inni twierdzą, że bez pracy na etacie zajmowanie się domem i dzieckiem wcale nie jest trudne. A Wy, jak uważacie?

Zobacz też:

Agnieszka Włodarczyk nie ochrzci syna! "Sam zdecyduje, czy tego chce"

Jak ugotować zupę bez mięsa i kostki rosołowej?

Syn Wiśniewskiego opuścił rodzinę! Wyznał prawdę o swoim życiu

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy