Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Szulim długo zabiegała o względy teściowej? Udało się?

Jak bardzo trzeba kochać chłopaka i szanować jego tradycje rodzinne, żeby, mimo walizki pełnej ubrań od najlepszych projektantów, ubrać się w… strój góralski? Tak zrobiła Agnieszka Szulim (37 l.) i to nie raz!

Prezenterka pokochała Tatry i Zakopane, gdzie w Witkiewiczówce - rezydencji z 1904 roku - mieszkają teraz bliscy jej ukochanego Piotra Woźniaka-Staraka (34 l.).

Reklama

Podczas uroczystych spotkań, także świątecznych, rodzina ubiera się w góralskie stroje, a Agnieszka i Piotr wyglądają w nich naprawdę zjawiskowo.

Co z tego wyniknie? "Być może szykuje się wielkie góralskie wesele" - mówią w rozmowie z "Rewią" znajomi Piotra.

To możliwe, bo od zaręczyn, do których doszło cztery miesiące temu, para coraz więcej czasu spędza w Tatrach. W grudniu pojechali tam na tydzień przed świętami. Agnieszka razem z siostrą Piotra, Julią, odwiedziła Schronisko Smaków - nową, luksusową restaurację Magdy Gessler w Bukowinie Tatrzańskiej.

Nie jest tajemnicą, że znana restauratorka jest przyjaciółką prezenterki i wystarczyłoby jedno słowo, by zabrała się za przygotowania do przyjęcia.

Jednak wesele to przede wszystkim sprawa najbliższej rodziny i w tej kwestii Agnieszka liczy się ze zdaniem przyszłej teściowej - Anny Woźniak- Starak.

Długo zabiegała o aprobatę mamy Piotra i udowadniała, że jest odpowiednią dziewczyną dla jej syna! Teraz obie lepiej się rozumieją.

Przyszła teściowa będzie miała bez wątpienia duży wpływ na wybór miejsca na wesele. Pod uwagę brane jest bowiem nie tylko wspomniane Zakopane, ale także zamek krzyżacki w Gniewie na Pomorzu. Tam można urządzić huczną, nawet trzydniową uroczystość na kilkaset osób!

Oba miejsca są równie atrakcyjne, choć ostateczne zdanie należy do Agnieszki i Piotra.

Ci podobno już podjęli decyzję.

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Szulim | Piotr Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje