Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Radwańska zmaga się z chorobą! Smutną wiadomość przekazał jej narzeczony!

Dawid Celt w programie "Przy muzyce o sporcie" poinformował o stanie zdrowia ukochanej, a także zdradził co nieco na temat ich planów ślubnych...

Ostatnich miesięcy Agnieszka Radwańka (27 l.) nie może zaliczyć do przesadnie udanych. 

Reklama

Słynna polska tenisistka wycofała się z pierwszego turnieju na trawie. Teraz okazuje się, że to nie tylko z powodu kontuzji, ale i choroby, która ją dopadła.

Smutne informacje przekazał w programie radiowym jej narzeczony. 

"Niestety po raz kolejny plany pokrzyżowało nam zdrowie. Agnieszka zmaga się z wirusem i to dosyć poważnym. Organizm Agnieszki się buntuje. Najważniejsze to nie doprowadzić do sytuacji, która wyeliminuje nas na bardzo długi czas" - wyznał Celt w Polskim Radiu.

Czy problemy zdrowotne nie przeszkodzą Agnieszce i Dawidowi w ślubnych planach? Narzeczony przekonuje jednak, że jeszcze w tym roku powiedzą sobie sakramentalne "tak". Zdradził też nieco dokładniejszą datę, kiedy planowana jest uroczystość! 

"O sprawach prywatnych mediom nie mówimy, ale tak, planujemy ślub, planujemy wesele. Chcemy to zrobić po turnieju w Nowym Jorku. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem" - wyjawił w programie narzeczony "Isi".

US Open rozpoczyna się 28 sierpnia, a kończy 10 wrześnie. Bez wątpienia zatem tegoroczna jesień zapowiada się niezwykle gorąco! 

Dowiedz się więcej na temat: Radwańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje