Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Agnieszka Kaczorowska wygina się na zdjęciach z podróży poślubnej! Co za pozy!

Agnieszka Kaczorowska (26 l.) 7 września 2018 roku wzięła w tajemnicy ślub ze swoim ukochanym, Maciejem. Para obecnie przebywa nadal w swojej podróży poślubnej i jest to niewątpliwie świetna okazja, by tancerka pochwaliła się licznymi zdjęciami z egzotycznych miejsc.

Ślub był dla gwiazdy spełnieniem jej marzeń. Szybkie zaręczyny po niespełna roku znajomości i jeszcze szybsze wesele. Maciej i Agnieszka nie chcieli z niczym zwlekać.

Zgodnie z tradycją też wyjechali tuż po ślubie w długą podróż poślubną. Młoda para wybrała się w egzotyczną podróż na Seszele i stamtąd Agnieszka publikowała sporo zdjęć, na których prym oczywiście wiodła żona Macieja.

Aga z przyjemnością pozowała ukochanemu do zdjęć, przyjmując coraz to bardziej zmyślne pozy. Może Aga minęła się z powołaniem i powinna zostać modelką?

Reklama

Widać, że pierwsze skrzypce w tym związku gra właśnie Agnieszka, ale Maciejowi raczej to nie przeszkadza. Na zdjęcia celebrytka wprost promienieje! 

Nie ma też co ukrywać, że wakacje pary kosztowały fortunę, więc nic dziwnego, że chcieli wykorzystać ten czas najlepiej, jak tylko można. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje