Reklama
Reklama

Agnieszka i Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” szykują się do… ślubu

Agnieszka Łyczakowska (34 l.) i Wojciech Janik (33 l.) z czwartej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” mogą uchodzić za dowód skuteczności programu, który zaczyna się od ślubu, a potem napięcie już tylko rośnie. Od maja 2020 roku, gdy zakończyła się emisja sezonu z ich udziałem, zdążyli umocnić się w przekonaniu, że są sobie przeznaczeni, odnowić przysięgę małżeńską, zdecydować się na wspólne nazwisko i dochować się wspólnego dziecka. Teraz zaś planują ślub kościelny, o czym z radością doniósł uczestnik pierwszej edycji, Jacek.

Oparty na duńskim formacie „Ślub od pierwszego wejrzenia” od początku budził kontrowersje. Teoretycznie związki, dobrane przez specjalistów z zakresu psychologii i seksuologii nie miały prawa się nie powieść. W praktyce różnie bywa, a na zaniedbania w zakresie dobierania par zwracali uwagę sami uczestnicy. 

Podnoszona była na przykład beztroska, z którą eksperci dobierają w pary osoby mieszkające na różnych krańcach Polski, a także lekceważenie wskazówek udzielanych przez uczestników w ankietach. Martyna z trzeciej edycji programu żaliła się, że wyraźnie zaznaczyła, jak ważna jest dla niej dojrzałość emocjonalna partnera, a dostała do pary mieszkającego w akademiku Przemka, który lubi przebierać się za jednorożca. 

Reklama

Nie wszystkim parom udaje się też przezwyciężyć trudności logistyczne, chociaż zdarzają się wyjątki, jak pochodząca z Łodzi Agnieszka Łyczkowska i mieszkający w Krakowie Wojciech Janik. Para zdecydowała się kontynuować swój związek, a nawet poczyniła w tej kwestii znaczące postępy. 

Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik planują ślub

Po zakończeniu programu odnowili przysięgę małżeńską, a Agnieszka przyjęła nazwisko męża. W styczniu tego roku na świat przyszła ich córeczka Antosia.  Teraz zaś para szykuje się do kolejnego ślubu, tym razem kościelnego. 

Agnieszka nigdy nie ukrywała, że ceremonia wyznaniowa ma dla niej duże znaczenie, więc rozpoczęcie przygotowań wydawało się kwestią czasu, jednak na przeszkodzie stanęła pandemia. Jak wyznała Agnieszka w lipcu 2022 roku na swoim Instagramie, woli poczekać, za to mieć pewność, że uroczystość przebiegnie tak, jak sobie wymarzyła:

"Ślub kościelny też będzie ale nie chcemy, by telewizja czy pandemia dyktowała nam jego warunki". 

O tym, że para zdecydowała się powrócić do realizacji planów ślubnych,  wygadał się Jacek Wojciechowski z pierwszej edycji programu. Na Instastory pokazał zdjęcie z Agnieszką, Wojtkiem i swoją obecną partnerką, opatrzone komentarzem:

"Jak miło otrzymać zaproszenie na ślub".

Agnieszka na razie nie skomentowała tej informacji, a na jej Instagramie próżno szukać zdjęć z przymiarek sukni ślubnej czy wybierania tortów. Jednak, skoro zaproszenia zostały już rozesłane, można się domyślać, że ślub kościelny jest kwestią najbliższych tygodni. 

Zobacz też:

Agnieszka Łyczakowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o ciąży: "Mamy za sobą te poronienia"


Agnieszka ze „Ślubu” olśniewa niespodziewanym talentem. „Same uszyłyśmy”

„Dlatego nie chcę dzieci na weselu”. Zobacz nagranie z TikToka

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy