Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka czy Natasza?

Już w najbliższą sobotę okaże się, kto wygra pierwszą edycję programu "Jak ONI śpiewają". Nie wiadomo jeszcze, kto ostatecznie zmierzy się w finale, bo zagrożona została trójka uczestników.

Ale faworytkami widzów i mediów są Agnieszka Włodarczyk (26 l.) oraz Natasza Urbańska (29 l.). Robert Moskwa co prawda zrobił bardzo duże postępy, ale i tak pozostaje w cieniu swoich rywalek.

Reklama

Występu Agnieszki Włodarczyk w półfinale nie można zaliczyć do wyjątkowo udanych, co zauważyli sami jurorzy. Warto jednak wziąć poprawkę - na aktorkę czekały niezapowiedziane emocje i nerwy, związane głównie z nieobecnością jej mamy.

Przypomnijmy, że Agnieszka o obecności swojej rodzicielki dowiedziała się w trakcie śpiewania "Cudownych rodziców mam". Nie wiemy do końca, co wcześniej się wydarzyło i dlaczego musieli jej szukać znajomi i producenci programu.

Z kolei Natasza Urbańska po raz kolejny pokazała klasę. Świetnie wypadła w ludowym utworze "Czerwone korale", a po występie w rockowym repertuarze Edyta Górniak zaniemówiła, wbiegła na scenę i ją uściskała.

Warto dodać, że Urbańska podczas ostatniego odcinka śpiewała z chrypą i obolałym gardłem. Mimo to miała nienaganną aparycję, a drobne potyczki były praktycznie niezauważalne.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje