Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Chylińska apeluje do Jurka Owsiaka i odpowiada Dodzie

Agnieszka Chylińska (42 l.) wystosowała apel do Jurka Owsiaka w mediach społecznościowych. Odpowiedziała również Dodzie, która chce zorganizować koncert "Stop nienawiści".

Wokalistka chciała podziękować prezesowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za wsparcie, jakie otrzymały jej dzieci zaraz po narodzinach.

Reklama

"Cześć Jurku. Chciałam Ci pokazać pokój moich dzieci i powiedzieć parę słów - nie jako pani z telewizji, ale jako mama Ryszarda, Esi i Krystynki. Dzięki twojej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, kiedy moje dzieci się urodziły, każde z nich zostało zaopiekowane, wyleczone i uratowane dzięki twojemu sprzętowi ze słynnym czerwonym sercem. Chciałam Ci za to podziękować" - mówi Agnieszka Chylińska na filmie.

Dalej prosi Jurka Owsiaka, by pamiętał, że miliony ludzi bardzo go potrzebują:

"Chciałabym kiedyś powiedzieć moim dzieciom, komu zawdzięczają swój piękny start, komu zawdzięczają to, że są zdrowe, mają się dobrze i mam nadzieję, że będą fajnymi dorosłymi ludźmi. I to jest taki głos, chciałabym, żeby on nie był jakiś bardzo głośny, tylko taki ode mnie dla Ciebie, z pozdrowieniami od całej mojej rodziny - trzymając za ciebie bardzo mocno kciuki i prosząc Cię o to, żebyś się nie dawał, tylko pamiętał o tym, że potrzebują ciebie ludzie tacy bezbronni i tacy bezradni jak te moje dzieciaki wtedy".

To jeden z wielu apeli do Jurka Owsiaka po tym, jak ogłosił on, że po zabójstwie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza rezygnuje z funkcji prezesa fundacji.

Co ciekawe, artystka odpowiedziała również na apel Dody, która z udziałem polskich gwiazd chce zorganizować koncert "Stop nienawiści". Chylińska dała skandalistce jasno do zrozumienia, że nie weźmie udziału w tym wydarzeniu.

"Zmienianie świata zaczyna się od siebie. Bez przemocy. Być dobrym i uczciwym dla siebie i dla innych. Każdego dnia" - napisała Agnieszka na swoim instagramowym profilu.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje