Reklama
Reklama

Agnieszka Cegielska ucieka z Polski! Co z rodzinnymi świętami?

Agnieszka Cegielska (37 l.) wyjątkowo spędzi Wielkanoc poza granicami Polski. Na tę okazję wybrała trochę cieplejsze miejsce niż nasz kraj.

Prezenterka pogody TVN Agnieszka Cegielska zawsze chętnie opowiada o przywiązaniu do rodzinnego Malborka. W tym roku jednak pogodynka nie wyjedzie na Wielkanoc do ukochanego miasta, lecz na Maltę.

"Obiecałam sobie, że spędzę święta w innej scenerii niż dotychczas. Na Malcie są już moi rodzice. Wyjechali świętować 45. rocznicę ślubu. Mama uczy się języka angielskiego. Na 70. urodziny zafundowaliśmy jej intensywny kurs" - zdradza "Rewii" Agnieszka.

Pogodynka z mężem Dariuszem i synem Frankiem zabiorą nawet dekoracje świąteczne, by było jak w Polsce! Jesteśmy ciekawi, co prezenterka zabierze ze sobą i czy postawi na tradycyjne świąteczne potrawy, a może skusi się na coś nowego!

Reklama

Taka odmiana może być wielką przygodą dla Cegielskiej. Pomimo tego, że będą tak daleko od domu, to święta będą jak najbardziej rodzinne.

Aga wielokrotnie podkreślała jak ważny jest dla niej mąż i synek, więc nie było możliwości, by ten wyjątkowy czas spędzili osobno. 

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Cegielska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy