Reklama
Reklama

Agata Rubik zapozowała z córkami. Fani aż nie wierzą: "To oni mają 2 czy 3 córki"?

Agata Rubik została mamą w wieku 23 lat. Wówczas na świat przyszła jej córka Helena, a cztery lata później urodziła się Alicja. Jako że wciąż wygląda wręcz młodzieńczo, niektórzy aż nie mogą uwierzyć, że jest mamą, a nie starszą siostrą swoich córek. Zwłaszcza, kiedy pokazuje zdjęcie, na którym są we trzy.

Agata Rubik zaistniała w polskim show-biznesie, gdy związała się ze starszym od niej o osiemnaście lat Piotrem Rubikiem. Kompozytor był wówczas u szczytu popularności, a jego ukochana początkującą modelką, która miała za sobą także przygodę w wyborach miss.

Początkowo mało kto wróżył im długą wspólną przyszłość. Większość osób sugerowała, że ich związek nie przetrwa z racji różnicy wieku. Dziś wiemy, że sceptycy bardzo się mylili, gdyż para jest ze sobą szczęśliwa do dziś, co podkreślają niemal na każdym kroku. W ubiegłym roku wzięli nawet razem udział w programie "Power Couple", którego jednak ostatecznie nie udało im się wygrać.

Reklama

Agata i Piotr Rubikowie doczekali się dwóch córek - Heleny, która przyszła na świat w 2009 roku, a także Alicji, która jest młodsza od siostry o cztery lata. Obie pociechy często przewijają się w mediach społecznościowych swoich rodziców, a starsza założyła już nawet swoje własne konto na Instagramie.

Agata Rubik pozuje z córkami. Jak trzecia siostra?

Ostatnio Agata Rubik opublikowała z nimi mini galerię. Na fotkach widzimy, jak malują się błyszczykiem. "Deszczowa sobota. W dresie, z błyszczykiem na ustach" - czytamy w opisie.

Na szczególną uwagę zasługuje sekcja komentarzy. Otóż, jedna z fanek napisała: "Patrzę i myślę - zaraz zaraz, to oni maja 2 córki czy 3 bo już nie kumam". Jej wpis "polubiło" ponad dwadzieścia innych osób, a inna fanka odpisała: "eeejjj ja tez!!! Milam właśnie pisać".

Nic jednak dziwnego, że niektórzy tak pomyśleli, gdyż Agata Rubik wciąż wygląda młodo, a mamą została - jak na obecne standardy - w dość młodym wieku. Miała bowiem wówczas 23 lata.

Inni fani również skomplementowali jej urodę, sugerując, że wcale nie wygląda na swój wiek i niewiele odbiega od swoich pociech. Wy również tak uważacie?

Zobacz też:

Agata Rubik ujawniła nieznane kulisy ślubu z Piotrem. Nietrafione prezenty i wpadka podczas wesela!

Agata i Piotr Rubikowie. Złośliwi wytykali im różnicę wieku, a oni nadal są razem!

Agata Rubik pokazała zdjęcie z córkami. Jak siostry!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Rubik | Piotr Rubik
Reklama
Reklama
Reklama