Reklama
Reklama

Agata Rubik na urodzinach robi masaż antycellulitowy i chwali się ogromnym bukietem kwiatów!

Agata Rubik (35 l.) niedawno obchodziła urodziny. Niestety grypa pokrzyżowała jej świętowanie tego dnia w Anglii, ale w dobry nastrój wprowadził ją ogromny bukiet kolorowych kwiatów. Celebrytka z okazji urodzin postawiła na antycellulitowy masaż nóg, a na domówkę zaprosiła Zosię Zborowską. Zobaczcie, jak się bawiła!

Agata Rubik bryluje w show-biznesie od wielu lat. Kobieta próbowała swoich sił w modelingu, wystąpiła w teledysku Piotra Rubika "Psalm dla Ciebie". To właśnie z tym muzykiem jest związana. Małżonkowie mają dwie córki: Alicję i Helenę.

Niedawno celebrytka przeszła sporą przemianę i zdecydowała się na radykalne skrócenie włosów. Wizytę u fryzjera zrelacjonowała na Instagramie i oświadczyła, że swoim czynem wpiera osoby chorujące na nowotwór. Kobieta ścięte pasma przekazała do fundacji, która tworzy peruki dla osób po chemioterapii. To nie koniec ważnych wydarzeń w życiu Agaty. Żona Piotra niedawno świętowała swoje 35 urodziny, a pięknym bukietem otrzymanym w prezencie pochwaliła się w sieci.

Reklama

Agata Rubik na urodzinach robi masaż antycellulitowy i chwali się ogromnym bukietem kwiatów!

Agata Rubik miała w planach wyprawić huczne urodziny w Wielkiej Brytanii. Niestety kobieta pomyliła zatrucie pokarmowe z covidem i jej plany imprezowania legły w gruzach. Jak dała do zrozumienia na InstaStory, są z Piotrem zbyt sławni, by pozwolić sobie na omijanie restrykcji.

Okazało się, że celebrytka zatruła się serem, który od początku jej nie smakował. 

Na szczęście po chorobie nie ma śladu, a Agata mogła cieszyć się urodzinami w zaciszu domowym. Kobieta z okazji 35 urodzin zrobiła sobie masaż antycellulitowy. W sieci pochwaliła się tą czynnością. Po zabiegach upiększających przyszedł czas na zabawę, którą również instagramerka zrelacjonowała w internecie. Wśród gości nie zabrakło jej męża Piotra oraz Zosi Zborowskiej

Żona Rubika w prezencie otrzymała piękny bukiet kolorowych kwiatów. Zdjęcie rośliny dodała na swoje konto w mediach społecznościowych. Publikację podpisała wymownym tekstem:

Obok jej wynurzeń obojętnie nie mógł przejść Piotr, który pokusił się o komentarz:

Fajna impreza?


Zobaczcie również:

Agata Rubik zatrwożona edukacją dziecka! "Nauka do północy to standard"

Piotr Rubik dogryza Kindze Rusin. Wspomina jej imprezę z Adele

Anna Mucha w ciąży! Pokazała stare zdjęcie!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Rubik | Piotr Rubik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama