Reklama
Reklama

Piotr Rubik dogryza Kindze Rusin. Wspomina jej imprezę z Adele

Piotr Rubik (53 l.) w ostatnim wywiadzie opowiedział wraz z żoną, jak powstają jego nagrania na TikToka. Zdradził również, co sądzi na temat najnowszej piosenki Adele "Easy on me" i... nie mógł powstrzymać się, żeby nie dogryźć Kindze Rusin, nawiązując do jej słynnego "selfie" z gwiazdą na after party.

Piotr Rubik dogryza Kindze Rusin

Piotr Rubik i Agata Rubik udzielili ostatnio wywiadu portalowi Jastrząb Post. Opowiedzieli w nim między innymi o tym, jak powstają ich nagrania na TikToka, w których prezentują układy choreograficzne.

Piotr dodał, że głównym pomysłodawcą układów jest zazwyczaj ich 12-letnia córka, Helenka. Rodzice starają się stosować do jej wskazówek i spełnić wszelkie oczekiwania.

Następnie rozmowa zeszła na temat nowej twórczości Adele. Reporterka spytała małżeństwo Rubików, czy słyszeli już jej najnowszą piosenkę "Easy on me" (sprawdź!) oraz co sądzą na jej temat. 

Reklama

Okazuje się, że w związku z Adele, para nadal pamięta legendarną wpadkę dziennikarki, Kingi Rusin

Wspomina jej imprezę z Adele

Podczas rozmowy padło pytanie, czy Piotr i Agata odważyliby się zatańczyć do najnowszego utworu Adele. Niestety przyznali, że nie są zawodowymi tancerzami. 

"A gdyby jeszcze z nami zatańczyła..." - dodała rozbawiona żona.

Para nie powiedziała konkretnie, kogo mają na myśli, ale łatwo dojść do wniosku, że chodziło o Kingę Rusin i jej "selfie" z Adele na zamkniętym after party po Oscarach w 2020 roku.

Myślicie, że Kinga będzie zła?

Zobacz też:

Beata Kozidrak odwołała się od wyroku! Gwiazda nie chce pracować społecznie?

Wojciech Cejrowski ostro o uchodźcach: "Opryskać ich świńską krwią"

Co się stanie z psem Kamila Durczoka? Są dobre wieści

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Rubik | Agata Rubik | Kinga Rusin | Adele
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy