Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agata Młynarska: Tato, bądź z nami jeszcze długo!

Jednak Agata Młynarska jest osobą zapracowaną i nie zawsze może być blisko taty. Na szczęście szyki zwarli pozostali członkowie rodziny. Paulina, młodsza siostra Agaty, która na co dzień mieszka pod Zakopanem, teraz właściwie częściej jest w Warszawie niż w górach. Ale to nie wszystko!

Reklama

Wspaniale pomagają wnuki pana Wojciecha, Stanisław i Tadeusz, oraz Alicja, córka Pauliny. Wszyscy wymieniają się z mamami opieką nad dziadkiem. Ba! Paulina Młynarska i jej córka Ala rozpisały sobie nawet plan dyżurów, która kiedy będzie u taty i dziadka.

"Właściwie codziennie ktoś z bliskich jest u pana Wojciecha" - informują pracownicy szpitala.

Rodzina razem walczy o jego zdrowie

Sporo spekulacji wywołał jednak świąteczny wyjazd Pauliny nad morze. "On był dawno zaplanowany. Bądźmy ludźmi. Paulina potrzebowała tego odpoczynku. Ostatnio bardzo dużo dzieje się u niej w domu, ale też w jej życiu zawodowym. Musiała nabrać siły, także dla taty" - opowiada jej znajoma i dodaje, że w potrzebie siły zjednoczyło całe rodzeństwo.

Na wysokości zadania stanął też Jan (36 l.), najmłodsze dziecko artysty, który wspiera siostry. On chyba najmniej był związany z rodzinnym domem. Stał trochę z boku. Z rodzeństwa miał w domu tatę najkrócej.

Gdy Wojciech Młynarski i jego żona Adrianna Godlewska (77 l.) rozwiedli się po 30 latach małżeństwa, Jan był nastolatkiem. Ojciec wyprowadził się z domu. On został z mamą. Chłopak bardzo to przeżył i to właśnie na nim najbardziej skupił się rozpad rodziny.

Brakowało mu taty. Kilka lat temu wrócił do ciepłych rodzinnych stosunków. Duża w tym jednak zasługa Agaty, która za rodziną poszłaby w ogień.

Dlatego teraz całe rodzeństwo mocno ściska kciuki za zdrowie ukochanego taty i pragnie, żeby jak najdłużej pozostał z nimi w rodzinnym szczęściu.

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje