Reklama
Reklama

Agata Młynarska ma problemy zdrowotne. Trafiła do szpitala

Agata Młynarska (56 l.) od ośmiu lat zmaga się z chorobą Leśniowskiego–Crohna, która wymusiła na niej całkowitą zmianę stylu życia i odżywiania. Choć nieustannie jest pod kontrolą specjalistów, teraz zachorowała na kolejną chorobę. Musiała udać się na oddział.

Agata Młynarska parę lat temu zdecydowała się otwarcie opowiedzieć o chorobie, z którą musi się mierzyć. To schorzenie Leśniowskiego-Crohna, zwane inaczej nieswoistym zapaleniem jelit. Od tego czasu Młynarska musi rygorystycznie przestrzegać zaleceń lekarzy i stosować specjalną dietę.  

Mimo nieustannej kontroli, Młynarska znowu podupadła na zdrowiu. Tym razem się we znaki dała się inna choroba - astma. Prezenterka czuła się na tyle źle, że trafiła do łódzkiego szpitala. 

Reklama

Agata Młynarska trafiła do szpitala

Agata Młynarska o stanie zdrowia poinformowała na Facebooku, zamieszczając post. Ciężki przebieg astmy i trudności z oddychaniem skończyły się tym, że musiała udać się na oddział. Choć jeszcze nie wróciła do pełni siły, nie zamierza się poddać. 

Na końcu dodała, że wszyscy będą mogli zobaczyć ją 30 stycznia podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tego dnia nie zamierza odpuścić i zrobi wszystko, by wrócić do pełni sił. 

Zobacz też:

Agata Młynarska grzmi na Instagramie! Apeluje o pomoc na granicy!

Agata Młynarska pokazała mieszkanie za 3 miliony! Wnętrza robią wrażenie!

Księżna Kate zrobiła sobie operację plastyczną? Ekspertka zdradza jej triki!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama