Reklama
Reklama

Agata Młynarska chce zostać projektantką!

Agata Młynarska (49 l.) po wydaniu poradnika dotyczącego odżywiania postanowiła zaprojektować własną kolekcję ubrań!

Święta dziennikarka spędziła w szczególnym nastroju - pełnym powagi i skupienia - z przyjaciółką Joanną Kurowską, która kilka miesięcy temu pochowała męża, dziennikarza sportowego Grzegorza Świątkiewicza.

W tym szczególnym dniu Agata nie mogła zostawić jej samej... W mijającym roku wiele wydarzyło się także w jej życiu.

Wczesną wiosną po raz trzeci wyszła za mąż. I kiedy wydawało się, że wszystko będzie już tylko dobrze, dopadła ją podstępna choroba, przykuwając na długie tygodnie do szpitalnego łóżka.

Reklama

Zapalenie jelit nauczyło ją jednak pokory, ale również stało się wstępem do nowego życia - Młynarska wyeliminowała ze swojej diety gluten, a także postanowiła nieco zwolnić tempo, dzieląc się swoimi przemyśleniami w wydanej jesienią książce.

- Czasem życie musi nam zafundować terapię wstrząsową, byśmy się opamiętali - mówi. - Zrozumiałam, że większość chorób bierze się ze stresu, z rozpalonej głowy, z tego, że bagatelizujemy sygnały, które wysyła nasz organizm. Trzeba nauczyć się je odczytywać.

Od czasu choroby stara się żyć spokojniej. Prowadzeniem programu "Świat się kręci" podzieliła się z Maciejem Kurzajewskim (41). Ma czas na codzienny odpoczynek, na weekendowe wyjazdy we dwoje. Ale mimo to nie zamierza rezygnować z marzeń.

Bliscy współpracownicy twierdzą, że od jakiegoś czasu stara się zrealizować pewien pomysł i w nadchodzącym roku będzie chciała doprowadzić go do szczęśliwego finału.

- Agata chce wypuścić kolekcję odzieżową sygnowaną swoim nazwiskiem. Rozmawia na ten temat z różnymi projektantami. A że jest perfekcjonistką, nie są to rozmowy łatwe - dowiedziała się "Rewia".

Trzymamy kciuki!


Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy