Reklama

Reklama

Reklama

Agata Kulesza podarowała córce kosztowny prezent. Niewielu Polaków na to stać

Marianna Figurska niedawno została lekarzem weterynarii. Znana mama Agata Kulesza (50 l.) podarowała jej z tej okazji mieszkanie. Była ogromna radość, zaskoczenie i mnóstwo wzruszeń.

Agata Kulesza jest bardzo dumna z córki, która po studiach w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego znalazła dobrze płatną pracę i rozpoczęła dorosłe życie.

Jak każdy rodzic pragnęła, by jej pociecha nie tułała się po obcych mieszkaniach, tylko miała możliwość odpocząć we własnych czterech ścianach. Decyzja o kupnie mieszkania była więc naturalna.

"Agata kupiła jej kawalerkę, a klucze przekazała jako niespodziankę po obronie. Chciała, żeby Marianka miała swoje bezpieczne miejsce" - mówi tygodnikowi "Na Żywo" przyjaciółka aktorki.

Reklama

Marianna Figurska uparła się, że pierwsze gniazdko urządzi za własne pieniądze, bo po studiach zaczepiła się w dużej klinice weterynaryjnej. W urządzaniu wnętrz pomoże jej przyjaciółka mamy Agnieszka Suchora, która od pewnego czasu prowadzi studio zajmujące się projektowaniem wnętrz.

Agata Kulesza kupiła córce mieszkanie w Warszawie

"Marianka od razu pomyślała, że w urządzaniu pomoże jej Agnieszka, bo lubi jej styl i jasne kolory, które często stosuje w swoich projektach" - zdradza osoba z jej otoczenia.

"Realizuje się w kierunku, jaki sobie wybrała. To jej decyzja, jej wybory, jej życie. Zawsze ją wspierałam i będę wspierać, ale już na jej zasadach, bo to dorosła kobieta" - podkreśliła Kulesza w jednym z wywiadów.

Sama aktorka długo mieszkała wraz z mężem w najmowanym mieszkaniu na Ursynowie. Gdy na świecie pojawiła córka, przeprowadziła się na Mokotów do "domu grozy", gdzie jej sąsiadką została Kasia Nosowska. Po rozwodzie z Marcinem Figurskim Kulesza znowu zmieniła adres.

Zobacz też:

Kulesza z trudem przyjęła decyzję córki. Najpierw bolesny rozwód, z teraz...

Zmiany po rozwodzie w życiu Kuleszy

Janda apeluje o wsparcie finansowe: "Ludzie ratunku"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Kulesza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy