Reklama
Reklama

Córka namówiła Kuleszę na wyjazd z Polski. Ojciec jest zazdrosny!

Agata Kulesza (50 l.) bardzo przeżywa rozwód z Marcinem Figurskim. W obliczu kryzysu może jednak liczyć na córkę, Mariannę, która właśnie namówiła mamę na wspólną, egzotyczną podróż! Ojciec jest zazdrosny o relację aktorki z jedynaczką, ponieważ wie, że ma ona do niego ogromny żal...

Agata Kulesza bardzo przeżywa rozwód

Przez skomplikowany rozwód Agata Kulesza długo nie mogła cieszyć się życiem. Jej małżeństwo z Marcinem Figurskim po 14 latach przeszło do historii.

W pewnym momencie pojawiły się nieporozumienia i w domu zaczęło dochodzić do przemocy - zarówno psychicznej, jak i fizycznej. Według medialnych doniesień rodzina miała założoną "niebieską kartę" dla ofiar przemocy domowej.

Po ich rozstaniu Czerwińsk nad Wisłą stał się oazą byłego męża aktorki. Kiedyś jego wyjazdy z córką nad wodę były ich tradycją... Po rozwodzie jednak wszystko się zmieniło.

Reklama

Córka namówiła Kuleszę na wyjazd z Polski

Córka w końcu namówiła mamę do opuszczenia domowego zacisza i... wybrania się w egzotyczną podróż do Tajlandii! Marianna zaplanowała, że wspólnie odetną się od świata zewnętrznego, wyłączą telefony i będą medytować, aby skontaktować się ze swoim wnętrzem.

Teraz Kulesza ma znacznie więcej czasu dla siebie, ponieważ jej córka ma już własne życie i właśnie kończy studia na kierunku weterynarii w Warszawie. Zawsze jednak może na nią liczyć, zwłaszcza w obliczu smutku i kryzysu po rozstaniu.

Chociaż mieszkają osobno, to często spotykają się i rozmawiają. Marianna była świadkiem rodziców na kolejnych sprawach rozwodowych. Z ojcem ma teraz jedynie okazjonalny kontakt.

Nie da się ukryć, że to właśnie on wychowywał córkę, kiedy jej mama robiła karierę filmową, dlatego chciałby powrócić do bliskich relacji ze swoją jedynaczką. Też marzą mu się wspólne wakacje z córką...

Póki co jednak nie liczy, że to się teraz wydarzy, ponieważ Marianna ma do niego ogromny żal

Zobacz też:

Rozwód Kuleszy. Jest zaskakująca decyzja aktorki w sprawie podziału majątku

Katarzyna Zdanowicz w szczerych rozmowach. Podcast "Zdanowicz.Pomiędzy wersami"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Kulesza | rozwód
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy