Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Agata Kornhauser-Duda przeszła metamorfozę! Jej strój zrobił furorę

Styl Agaty Kornhauser-Dudy (48 l.) od wielu lat określa się mianem klasycznego. Wszystkie jej stroje są bezpieczne, ale i nieco nudne. W ostatnim czasie Pierwsza Dama zaskoczyła jednak zrobieniem pierwszego kroku w stronę zmiany swojego stylu!

Agata Kornhauser-Duda wśród Polaków wzbudza mieszane uczucia. Niektórzy twierdzą, że jest najlepszą Pierwszą Damą od lat i świetnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, a drudzy zarzucają jej marazm i milczenie w ważnych dla społeczeństwa sprawach. 

Głośno komentowany jest także wizerunek żony prezydenta (sprawdź!). Agata od lat stawia na kombinezony i garnitury w odcieniach bieli. Ostatnio jednak odważyła się tchnąć nieco więcej życia w swoje stylizacje. 

Reklama

Momentem, kiedy zauważyliśmy zmianę u Agaty, był finał gali konkursu Lodołamacze 2020. Już wtedy Pierwsza Dama zaprezentowała się w ognistej czerwieni, która dodała jej charakteru. 

Wszystko wskazuje na to, że żona Andrzeja Dudy postanowiła posłuchać naszych rad i kontynuować dobór kolorowych kreacji. Kornhauser-Duda na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z wizyty na Ukrainie i właśniena opublikowanej fotografii widać kolejną modową zmianę. 

Tym razem Agata postawiła na granatowy garnitur i maseczkę w tym samym kolorze. Widać, że żona prezydenta pracuje nad stylem i szuka swojego modowego "ja". 

Oby Agata nie bała się ryzyka i coraz częściej dawała się ponieść modowym szaleństwom.

A wam, jak podoba się nowy styl Agaty Kornhauser-Dudy?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agata Kornauser-Duda | Andrzej Duda

Reklama

Reklama

Reklama