Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agata Kornhauser-Duda odpowiedziała na list Ilony Felicjańskiej!

Agata Duda (44 l.) znalazła czas, by za namową Ilony Felicjańskiej wesprzeć potrzebujących.

Pierwsza Dama niedawno odwiedziła młodzież zmagającą się z uzależnieniami z Ośrodka Terapii i Readaptacji "Powrót z U" w Cholewiance. A wszystko za sprawą Ilony Felicjańskiej (42).

Reklama

Modelka, która z powodzeniem walczy z chorobą alkoholową, od półtora roku interesuje się problemami placówki. To ona napisała do Prezydentowej wzruszający list z prośbą o wsparcie.

- Ośrodek to obraz nędzy i rozpaczy. Potrzebne są m.in. pieniądze na nową siedzibę - tłumaczy "Na Żywo" Ilona i wspomina wizytę Agaty Kornhauser- Dudy w tej placówce.

- Młodzież była zachwycona Pierwszą Damą. Nie stwarzała dystansu. Odpowiadała na ich pytania. Jak ciepła i dobra ciocia. Obiecała też zastanowić się, jak można by pomóc ośrodkowi i zaprosiła jego podopiecznych do Pałacu Prezydenckiego na czerwcową wycieczkę - mówi nam Ilona. Dzięki tak wyjątkowemu sojusznikowi ma nadzieję na zmiany.

Przypomnijmy, że w drugiej połowie kwietnia małżonka prezydenta odwiedziła niewidome dzieci w szkole w Laskach, zaś 8 maja w specjalnym spocie skierowała kilka miłych słów do uczestników Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych.

Dowiedz się więcej na temat: Agata duda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje