Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agata i Andrzej Dudowie na weselu w Świętokrzyskiem. Jak się zaprezentowali?

Agata (46 l.) i Andrzej (46 l.) Dudowie ostatnio gościli na ślubie i weselu jednego z członków rodziny. Szczegóły uroczystości opisywane są w mediach. Goście mieli zdradzić, jak zachowywała się para prezydencka. Jest też zdjęcie!

Mimo wielu obowiązków Andrzej i Agata Dudowie znaleźli czas, by wziąć udział w weselu w Świętokrzyskiem. Na ślubnym kobiercu stanął brat cioteczny prezydenta. To rodzina ze strony ojca głowy państwa, Jana Dudy. 

Reklama

Jak donosi "Echo Dnia", niemal do samego końca nie był pewny udział pary prezydenckiej w uroczystości. Dudowie potwierdzili przybycie dzień przed ślubem. 

Ten odbył się w bazylice na Świętym Krzyżu. Prezydent wraz z małżonką, podobnie jak inni goście, pod kościołem złożyli młodym życzenia i udali się na salę weselną w Krajnie. 

Ponoć na samym weselu sporo się działo. Zwłaszcza podczas pierwszego tańca pary młodej. Mieli oni zatańczyć do piosenki Andrzeja Piasecznego. Było zjawiskowo, bo nie zabrakło "fontanny iskier i chmury dymu".

"Obecni na ceremonii podkreślają, że para prezydencka starała zachowywać się tak jak pozostali goście, nie odmawiała wspólnych zdjęć osobom, z którymi bawiła się na weselu. Żona prezydenta ubrana była w połyskującą szarą sukienkę o długości 7/8, która była wyszywana ozdobnymi aplikacjami. Prezydent ubrany był w klasyczny czarny garnitur, białą koszulę, a także granatowy krawat" - relacjonuje "Echo Dnia". 

Jak wyglądał Andrzej Duda oraz jego żona można zobaczyć na zdjęciu opublikowanym przez zespół, który grał na weselu.

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Agata i Andrzej Dudowie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje