Reklama
Reklama

Agata Duda zadała szyku na rozpoczęciu roku. Złożyła uczniom życzenia. Z klasą?

Agata Duda (50 l.) jawi się obywatelom jako tajemnicza pierwsza dama, ale nie można zaprzeczyć, że ma gust i elegancki styl. Żona prezydenta uwielbia dopasowane garnitury, ale na rozpoczęciu roku szkolnego 2022/2023 pojawiła się w kobiecej sukience z modnym paskiem w talii. Jak wam się podoba?

Agata Duda z pewnością jest postrzegana jako "milcząca pierwsza dama". Żona prezydenta jak ognia unika wywiadów czy konferencji i rzadko zabiera głos na ważne społecznie tematy.

Z tego względu media koncentrują się głównie na ocenie jej stylu, który jest bardzo elegancki i minimalistyczny. Pierwsza dama uwielbia szyte na miarę garnitury i dopasowane garsonki w rozmaitych kolorach. 

Agata Duda w eleganckiej stylizacji na rozpoczęciu roku szkolnego 2022/2023

Agata Duda pojawiła się na inauguracji roku szkolnego 22/23 z udziałem pary prezydenckiej w zespole szkół w Tarczynie w kobiecej, błękitnej sukience z trójkątnym dekoltem i szerokimi rękawami, spiętej w talii modnym, białym paskiem z klamrą

Reklama

Do tego wybrała beżowe szpilki na niskim obcasie oraz delikatną, złotą biżuterię. Prezentowała się naprawdę z klasą! 

Agata Kornhauser-Duda przez 17 lat sama pracowała jako nauczycielka. Swoim przemówieniem wyjaśniła zebranym, jak ważny i odpowiedzialny jest to zawód. 

Dodała też, że bycie pedagogiem to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale i wspieranie rodziców w wychowywaniu młodych ludzi i przekazywaniu im najważniejszych wartości. 

Według Dudy bycie nauczycielem to społeczna misja, która powinna być o wiele lepiej opłacana. Następnie zwróciła się do uczniów i złożyła im życzenia.

Zobacz też:

Agata Duda zadaje szyku w pięknych garniturach. Stylista jest zachwycony!

Jaka prywatnie jest Agata Duda? Horoskop zdradza, jaką żoną jest pierwsza dama!

Kinga Duda. Jak wygląda kariera i życie prywatne córki prezydenta?

Tak gwiazdy świętowały pierwszy dzień szkoły! Pokazały urocze zdjęcia z dziećmi

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Duda | Andrzej Duda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy