Reklama

Reklama

Reklama

Agata Duda w modnych kozaczkach na obchodach Święta Niepodległości. Jej strój nie był przypadkowy

Agata Duda (50 l.) często towarzyszy swojemu mężowi Andrzejowi Dudzie (50 l.) na międzynarodowych spotkaniach i ważnych uroczystościach państwowych. Nie inaczej było w Święto Niepodległości. Pierwsza Dama znów pokazała klasę i zaprezentowała się w eleganckim stroju. Tym razem postawiła na dość nietypową, jasną kreację - bowiem jak się okazuje, miała ku temu bardzo ważny powód...

Uroczyste obchody Święta Niepodległości

11 listopada 2022 roku wypada 104. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Rodacy na różne sposoby świętują ten wyjątkowy dzień. Wielu Polaków bierze udział w uroczystym marszu, inni udają się na Grób Nieznanego Żołnierza w Warszawie lub oddają zasłużonym hołd pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego na placu Bolesława Chrobrego. To znakomita okazja do wspominania tych, którzy walczyli o naszą wolność.

Na swój sposób ten wyjątkowy dzień świętują też celebryci i gwiazdy show-biznesu. O okazjonalnych wpisach w mediach społecznościowych nie zapomnieli między innymi Krzysztof Ibisz, Tomasz Lis, Borys Szyc i Szymon Hołownia. Święto narodowe jest też znakomitą okazją do wręczenia honorowych wyróżnień, choć czasem wybór laureatów orderów państwowych może niektórych mocno zaskoczyć...

Reklama

Agata Duda w wyjątkowej kreacji na obchodach 11 listopada

104. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości była też świętowana przez władze państwowe. Na oficjalnej uroczystości, w której wzięli udział przedstawiciele naszego rządu, zjawiła się też Pierwsza Dama - Agata-Kornhauser Duda. Małżonka prezydenta bardzo często towarzyszy mu podczas ważnych uroczystości i zagranicznych wyjazdów. Nie inaczej było tym razem.

Pani prezydentowa znana jest ze swojego znakomitego gustu i wyczucia stylu. Nieraz już zaskakiwała wszystkich swoimi eleganckimi kreacjami. Dziś, jest to już w zasadzie standardem. Choć zdarzają się jej czasem delikatne wpadki, zwykle traktowane są jako wypadek przy pracy i wyjątek potwierdzający regułę.

Podczas uroczystości odbywającej się przy Grobie Nieznanego Żołnierza, Andrzejowi i Agacie Dudzie towarzyszył prezydent Litwy wraz z małżonką. Jak można było zauważyć  - stroje Pierwszych Dam korespondowały ze sobą i nie były przypadkowe.

Diana Nausėdienė miała na sobie kreację w kolorze czerwonym, natomiast Agata Duda postawiła na biel. Nawiązywało to oczywiście do barw polskiej flagi. W ten sposób politycy chcieli podkreślić, jak dobre stosunki łączą oba kraje. Jak Waszym zdaniem zaprezentowała się Pierwsza Dama w białym płaszczu i jasnych kozakach?

Zobacz też:

Omeena Mensah współpracuje z Agatą Dudą w ramach projektu "Pierwsza Lekcja z Pierwszą Damą"

Agata Kornhauser-Duda zmienia styl. W garderobie zrobiło się tęczowo

Edyta Herbuś świętuje Dzień Niepodległości i czeka na bramę energetyczną

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Duda | Andrzej Duda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy