Reklama

Reklama

Reklama

Agata Duda: tajemnica jej stylu ubierania odkryta!

Styliści podkreślają jej podobieństwo do księżnej Diany i polecają modne butiki w Londynie. Czy Agata Duda (45 l.) ich posłucha? Jaka jest w kontaktach z innymi? Na ten temat wypowiedziała się właścicielka jednej z polskich marek.

W najnowszej książce poświęconej małżonce prezydenta "Agata. Sekrety Pierwszej Damy" znajdujemy wiele ciepłych słów na temat jej stylu.  

Wszyscy podkreślają, że Agata Duda od pierwszego dnia sprawowania przez męża urzędu, stała się niekwestionowaną ikoną mody. Od początku też Pierwsza Dama ubiera się bez pomocy stylistki, kierując się własnym gustem.  

Ostatnio na temat żony prezydenta wypowiedziała się właścicielka jednej z marek, na współpracę z którą zdecydowała się prezydentowa. 

- Ja oraz moi pracownicy, zostaliśmy mile zaskoczeni Jej bezpośredniością, miłym sposobem bycia, osobowością - opowiada Rzepecka-Kozłowska. - Lubi podkreślać swoją szczupłą talię, chętnie nosi sukienki i kostiumy. Było to niesamowite, kiedy przy pierwszej wizycie, wybrała rzeczy na cały sezon - czytamy w książce.  

Reklama

Szyk i klasa Pierwszej Damy, to cechy, które często wymieniają styliści oraz to, że ubiera się jedynie u rodzimych projektantów takich.  

- Swoją postawą bardzo pomaga polskim przedsiębiorstwom odzieżowym - podkreśla Władysława Frączek z jednej z firm.  

Niektórzy zwracają uwagę na podobieństwa stylu do księżnej Diany, a nawet królowej Elżbiety II.  

- W przypadku Lady Di nie chodzi tylko o cechy fizyczne, choć można upatrywać podobieństwa sylwetki, fryzury, koloru oczu, ale przede wszystkim o styl ubierania. Jedynie momentami brakuje Pani Agacie odrobiny ekstrawagancji, zwłaszcza we fryzurze - uważa Jolanta Perłowska, nauczycielka w Eton College,gdzie brytyjskie elity posyłają dzieci.  

Z kolei z królową Elżbietą łączy ją silna osobowość oraz upodobanie do intensywnych kolorów. Perłowska poleca małżonce prezydenta zakupy w luksusowych butikach w londyńskim Windsorze.  

- Na High Street znajduje się wiele sklepów, w których Pierwsza Dama mogły ubrać się "od stóp do głów" - mówi.  

Jednak Agata Duda nie zamierza niczego zmieniać i nadal ubierać się tylko w Polsce.  - Mamy to szczęście, że Pani prezydentowa pięknie reprezentuje nasz kraj - kończy projektantka Dorota Goldpoint.

***
Zobacz więcej materiałów:

Dobry Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Agata Kornhauser-Duda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy