Reklama
Reklama

Afterparty po Met Gali przyciągnęło wiele gwiazd: Hailey Bieber, Blake Lively. Kto poszedł się bawić?

​Met Gala 2022 zgromadziła w Nowym Jorku wiele amerykańskich gwiazd, które zjechały do miasta, by wziąć udział w wydarzeniu. Na pozowaniu w blasku fleszy nie zaprzestali, tłumnie udali się na afterparty. Przebrani i pomalowani, starali się pozostać niezauważeni w drodze na przyjęcie.

Met Gala 2022 - co się wydarzyło?

Met Gala dla wielu Amerykanów jest wydarzeniem roku. Gwiazdy planują swoje kreacje z okazji wizyty w Metropolitan Museum of Art na kilka miesięcy przed eventem, starając się zaskoczyć pomysłami nawet najbardziej krytycznego odbiorcę.

Również w tym roku organizatorzy nie mogli narzekać na plejadę gwiazd, która przeszła tłumnie po czerwonym dywanie. Zadziwiającym strojom nie było końca. W nowojorskim muzeum można było nawet zobaczyć najdroższą suknię na świecie, którą z okazji Met Gali przywdziała na siebie Kim Kardashian.

Reklama

Za najlepiej ubrane uznano tegoroczną prowadzącą Met Galę - Blake Lively oraz Sarah Jessicę Parker. Obie panie wyglądały zjawiskowo w swoich sukniach. Lively postawiła na miedzianozłotą kreację, która opinała jej smukłe ciało, podkreślając piękną sylwetkę. Jej suknia wykończona była potężnych rozmiarów kokardą, wśród dodatków nie mogło zabraknąć również dopasowanych do kolorystyki rękawiczek. Za to Sarah Jessica Parker wystąpiła w rozkloszowanej czarno-białej sukni oraz przyciągającym wzrok fascynatorze z różowymi piórami. Wyglądała niesamowicie!

Met Gala 2022. Afterparty

Świętowanie Met Gali nie zakończyło się jednak na oczach paparazzi, przed którymi wytrwale pozowali ludzie show biznesu. Gwiazdy po imprezie rozproszyły się po Nowym Jorku i w wygodnych strojach ruszyły na liczne afterparties organizowane na terenie miasta. Wielu z nich przyłapano w drodze!

Zobaczcie, kto postawił na imprezowanie, a nie siedzenie w domu.

Zobacz też:

Met Gala 2022: Katy Perry prezentuje okazałą pierś! Wymyślna kreacja odsłoniła auty gwiazdy...

Met Gala 2022: Emily Ratajkowski w samych kamyczkach! Archiwalna kreacja Versace niewiele zakryła

Tina Louise chwali się pośladkami na Instagramie

Papież: Przyczyną wojny mogło być szczekanie NATO pod drzwiami Rosji

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama