Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Adele zrobiła wszystkich w konia?

Kiedy wokalistka pod koniec czerwca podała do publicznej wiadomości, że spodziewa się dziecka, wszyscy myśleli, że jest w trzecim, maksymalnie czwartym miesiącu ciąży. Tym większe zaskoczenie budzi fakt, że według ostatnich plotek 24-letnia Brytyjka ma urodzić już we wrześniu!

Adele jest gwiazdą, która bardzo ceni sobie prywatność. Mimo oszałamiającego międzynarodowego sukcesu w głębi duszy pozostała bezpretensjonalną, prostolinijną dziewczyną z londyńskiego Tottenham. Po tym, jak zgarnęła niemal wszystkie możliwe statuetki dla najlepszej artystki roku 2011, a jej album miesiącami okupował szczyty list przebojów, postanowiła zrobić sobie przerwę.

Reklama

Zamiast gonić za kolejnymi sukcesami zakochała się i postanowiła cieszyć normalnym życiem u boku ukochanego. Jej sąsiedzi opowiadają, że przez całe dnie nie wychodziła z domu. Wiła miłosne gniazdko? Pewnie tak, choć prawdziwy powód mógł być zgoła inny. Magazyn "Us Weekly" twierdzi, że chciała ukryć przed światem swój zaokrąglony ciążowy brzuszek!

Czy to możliwe, że przez siedem miesięcy wodziła za nos fanów i media, a o tym, że zostanie mamą, poinformowała wtedy, kiedy ciąży nie dało się już zamaskować?

Dowiedz się więcej na temat: Adele | Simon Konecki | ciąża | oszustwo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje