Reklama
Reklama

Adele się zaręcza

Kolejne wieści z obozu Adele: partner 24-letniej wokalistki, Simon Konecki (37 l.), stanął na wysokości zadania i zamierza poślubić swoją ciężarną ukochaną.

"Jestem szczęśliwa, że mogę wam zakomunikować tę nowinę - Simon i ja spodziewamy się swojego pierwszego dziecka. Chciałam, żebyście dowiedzieli się o tym ode mnie" - napisała Adele na swojej stronie internetowej. Wiadomość w okamgnieniu obiegła wszystkie media, brytyjskie i amerykańskie tabloidy oszalały.

Teraz redaktorzy bulwarówek zacierają ręce, bo wygląda na to, że na wspólnym dziecku się nie skończy: będzie też biała suknia, wielka ceremonia i tygodnie poprzedzających ją spekulacji. Na razie "Us Weekly" podaje, że Simon poluje na pierścionek zaręczynowy.

Reklama

Podobno szef organizacji charytatywnej Drop4Drop już od miesięcy szuka odpowiedniego, bo tak czy siak planował się oświadczyć. Wokalistka zaś nie chce czekać i już obmyśla szczegóły uroczystości. Marzy o tym, by do ołtarza poprowadziła ją... mama, którą wychowywała ją samotnie przez całe dzieciństwo.


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adele | Simon Konecki | ciąża | ślub
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy