Reklama
Reklama

Adam Sztaba dostał "rozwód kościelny" z Dorotą Szelągowską! Ślub z nową ukochaną ukrywał od roku! "Jesteśmy wierzący"

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska poszli w ślady Jacka Kurskiego i także postarali się o unieważnienie małżeństwa w kościele. Okazuje się, że to im się udało i to już jakiś czas temu. Para do tej pory o tym nigdzie nie mówiła. Na tym jednak nie koniec zaskoczeń. Okazuje się bowiem, że słynny kompozytor zdążył już pójść do ołtarza z nową ukochaną. "Bardzo zależało nam na ślubie kościelnym" - podkreśla nowa żona Sztaby.

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba (posłuchaj!) tworzyli jeden z bardziej udanych związków w polskim show-biznesie. Takie przynajmniej sprawiali wrażenie. 

Para potrafiła nieźle zaskoczyć i z pewnością w ich związku nie było miejsca na nudę. 

Po jedenastu latach bycia razem niespodziewanie postanowili wziąć ślub, więc wydawało się, że przez życie będą już szli do końca razem. 

Reklama

Ceremonia odbyła się w pięknych mazurskich plenerach. Świadkową na ślubie była Natalia Kukulska i jej mąż, którzy tworzą udane małżeństwo od ponad 20 lat! 

Nie minęły trzy miesiące od tego wydarzenia, gdy do mediów trafiła sensacyjna informacja o rozstaniu świeżo upieczonych małżonków. 

Adam Sztaba znalazł szczęście u boku Agnieszki

Muzyk po jakimś czasie związał się z Agnieszką Dranikowską, z którą doczekał się wspólnego potomka. 

Z kolei Dorota Szelągowska w miłości takiego szczęścia już nie miała. Za to jej kariera medialna nabrała po rozstaniu z Adamem niebywałego tempa. 

Stała się jedną z największych gwiazd TVN. W życiu prywatnym było u niej równie emocjonująca. Została drugi raz mamą, ale z ojcem jej córki Wandy dość szybko się rozstała. 

Jej kolejne związki też dość szybko się rozpadały. Za to Adamowi szczęście sprzyja do teraz...

Popularny gwiazdor nie lubi przesadnie opowiadać o swoim życiu prywatnym, więc nic dziwnego, że to tak długo udało mu się utrzymać w tajemnicy fakt, że udało mu się unieważnić w kościele małżeństwo z Dorotą. 

Na tym nie koniec, bowiem z matką swojego synka zdążył już pójść do ołtarza. Jego nowa żona potwierdziła, że faktycznie Adamowi udało się wziąć "rozwód kościelny" z Dorotą. 

"Jesteśmy wierzący. Bardzo zależało nam na ślubie kościelnym. Czekaliśmy na unieważnienie poprzedniego ślubu Adama 2 lata. Gdy to się udało, zaprosiliśmy tylko najbliższą rodzinę i bez szumu medialnego ślubowaliśmy w kościele pod Łodzią. To był konkretny kościół, który sobie upatrzyliśmy" - opowiada "Faktowi" Agnieszka Dranikowska. 

Szelągowska nie robiła problemów

Parze udało się ukryć to ważne dla nich wydarzenie przed mediami przez blisko rok. Ślub bowiem odbył się w maju 2021 roku. Wkrótce Sztabowie świętować więc będą pierwszą rocznicę. 

Tabloid donosi, że jego była żona nie robiła im żadnych problemów. Tabloid zdradza też zaskakujące kulisy całego procesu. Okazuje się, że córka Grocholi zeznawała w taki sposób, aby udało się jak najszybciej unieważnić małżeństwo. 

"Dorota Szelągowska nie robiła Adamowi żadnych problemów z unieważnieniem kościelnym ich małżeństwa. Jego rodzina cały czas utrzymuje z nią dobre kontakty. Adam z Agnieszką byli nawet na jej urodzinach, a syn Doroty - Antek, którego Adam wychowywał przez lata i bardzo się z nim zżył, spędza z nimi czasami święta" - zdradza informator gazety.

Zobacz też:

Oliwia Bieniuk randkuje i ma Tindera! "Brakuje mi czułości i bliskości"

Wiosenna Maffashion i Roxie Węgiel, kontra Bieniuk i Nowakowska w czerni promują biżuterię. Hot or not?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Sztaba | Dorota Szelągowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy