Reklama
Reklama

Adam "Nergal" Darski w mocnych słowach o rządzie. Dostało się też Kammelowi

Nergal w najnowszym wywiadzie odniósł się do obecnej władzy i apeluje do Polaków. "Jeżeli jest definicja zła, to oni się w nią wpisują" - mówił.

Adam "Nergal" Darski szerszej publiczności znany jest jako członek słynnego zespołu Behemoth. Jednak oprócz zaangażowania w twórczość, Nergal często także porusza tematy polityczne i trudne społecznie. Jak sam mówi "chce, aby Polska się rozwijała" dlatego pragnie, by coraz więcej osób otworzyło oczy. Ostatnio był gościem w programie braci Sekielskich. Kolejny raz odniósł się do sytuacji politycznej w kraju i nie przebierał w słowach. 

Nergal w mocnych słowach o PiSie

Adam Darski od początku rozmowy podkreślał, że chce wykorzystać swoją popularność do zmienienia postrzegania polityki przez Polaków. Jak sam mówi, jest niezależnym muzykiem, dlatego partia rządząca nie może mu nic zrobić. Przypomnijmy, że Nergal razem z zespołem Behemoth jest znany i podróżuje po całym świecie. 

Reklama

Najbardziej przeraża go jednak podejście Polaków, których tak łatwo rząd "kupuje". 

Adam Darski w dalszej części wywiadu odniósł się także do obecnej władzy i partii rządzącej. Mówiąc o Prawie i Sprawiedliwości nie przebierał w słowach.  Co myśli o politykach?

Zgadzacie się ze zdaniem Nergala?


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy